Skocz do zawartości
Nerwica.com

Brak powodzenia u płci przeciwnej


top23

Rekomendowane odpowiedzi

obaj nigdy nie pozbęziemy się kompleksów dopóki ciągle będziemy sami.

 

obaj nigdy nie pozbedziecie sie kompleksow bo tego nie chcecie!!!! mozna nauczyc sie z nimi zyc i wreszcie sie pogodzic z tym jacy jestesmy!!!!! kazdemu cos brakuje kazdy by chcial byc lepszy ale sie nie da tacy jestesmy i koniec . Mozna zaczac cos poprawiac a nie tylko siedziec przy komp i trenowac palce na klawiaturze, mozna zaczac zmieniac to co sie da czyli np jesli przeszkadza ci to ze jestes za chudy i nie zauwazalny to mozesz zaczac cwiczyc robic cos co cie wyrozni i przy tym sprawi radosc!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ileś porażek z rzędu też by Cię zdołowało i pozbawiło chęci do jakiegokolwiek działania. Porażki mogą motywować tylko w przypadku, gdzie przeplatają się ze zwycięstwami, a u mnie i u innych forumowiczów z tym samym problemem tych zwycięstw nie widać.

Tak Ci się łatwo pisze, a sama pewnie jesteś atrakcyjna, miałaś już kilka związków, masz powodzenie. Życie się różnie może potoczyć, z dnia na dzień człowieka może dotknąć jakaś katastrofa, ciekawe gdyby Twoje życie się obróciło do góry nogami(czego Ci nie życzę) to czy byś nadal była taka waleczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moje zycie bylo horrorem zle nie zamiezam ci o tym pisac bo ty i tak uznasz ze jestes gorszy , takimi l;udzmi dziewczyny gardza a wiesz czemu?? bo po co im uzalajaca sie nad soba cipka ??? nie chodzi o wyglad chodzi o charakter!!!!!!!!!!!! i widze ze do ciebie jak do sciany , wez sie chlopie w gars i powiedz czego ty tak na prawde chcesz od zwiazku??? chyba tylko bzykania.Ty chcialbys byc superprzystojny zebyu wszystkie laski na ciebie lecialy ale niestety musisz sie z tym pogodzic jak jest i uwierz w to ze zle nie jest!!! a moze za wysoko mierzysz i moze rozejrzyj sie wokolo moze jest jakas spokojna istotka ktora patrzy na ciebie z boku i mysli''o ten chlopak jest taki czuly albo wyrozumialy'' itp , nie liczy sie tylko wyglad!!!! a jesli tak cie boli wyglad to mzoe zacznij cos w tym kierunku robic i poprawic to co sie da a to czego sie nie da po prostu pogodzic sie z tym bo i tak tego nie zmienisz!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdy któraś dziewczyna sie mną zainteresuje to całkowicie zmienie swoje myślenie o sobie.

 

Myślenie magiczne, z elementami wyszukiwania sobie rzeczy, które mają się stać same. Darek, wszystko to co napisałeś- doskonale rozumiem, naprawdę. Ale to już było, Ty sobie zdajesz sprawę, co z tego jest bzdurą, kto tam był ciulem naprawdę itp - więc odczep się od tej przeszłości i zajmij sie przyszłością.

 

A poza tym, zgadzam się z Jovitą.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obaj nigdy nie pozbęziemy się kompleksów dopóki ciągle będziemy sami.

No to całuj żabkę w łapkę i razem z pojawieniem się księżniczki zmieni się cały świat, a zamek z barokowego w renesansowy.

 

Ja też kiedyś myślałam, że jak spotkam swoją miłość to wszystko się zmieni, ale tak niestety w życiu nie jest. To tak jakbyśmy uzależniali to, kim jesteśmy i jacy się czujemy od drugiej osoby, a to przecież chodzi o nas.

 

Chociaż pomarzyć fajnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to całuj żabkę w łapkę i razem z pojawieniem się księżniczki zmieni się cały świat, a zamek z barokowego w renesansowy.

 

Ja też kiedyś myślałam, że jak spotkam swoją miłość to wszystko się zmieni, ale tak niestety w życiu nie jest. To tak jakbyśmy uzależniali to, kim jesteśmy i jacy się czujemy od drugiej osoby, a to przecież chodzi o nas.

 

Chociaż pomarzyć fajnie.

 

 

Zniknąłby powód moich zmartwień, to zniknąłyby też same zmartienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzecz w tym, że zachowując sie w taki sposób, (miałem napisać, "jak ciołek", ale wykasowałem) nie przestaniesz, gdy kogoś poznasz. Gadasz jak alkoholicy, którzy ''mogą przestać pić w każdej chwili''. Gdy tylko zjawi się coś w ich życiu, to przestana pic. Bullshit, żałośnie naiwny bullshit.

 

Pozdrawiam

 

Ps.

 

Ale za to masz "XXI wieczne podejście" jak raczyłeś stwierdzić :lol::lol::lol:

 

Owszem, całuj żabę w łapę, są na forum ludzie, którzy chcą coś ze sobą zrobić i lepiej poświęcić czas na rozmowy z nimi - Ty dostałeś go już bardzo dużo od różnych ludzi tutaj. Rób sobie co chcesz, ja na to reagować więcej nie zamierzam, chyba, że będziesz pieprzył bzdury w innych tematach ludziom chcącym zrobić coś ze swoim życiem. EOT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A masz tylko jeden problem w życiu? Brak partnerki jest początkiem i końcem, kwestią podstawową definiującą ciebie?

 

Co to za pytanie? Postaw się w sytuacji analogicznej do mojej- jesteś nieatrakcyjna i żaden facet Cie nie chce. Nie uważasz, że to był by dla Ciebie poważny problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślenie magiczne, z elementami wyszukiwania sobie rzeczy, które mają się stać same.

To nie jest myślenie magiczne,jeżeliznajde sobie kogoś to wtedy tak myślał nie będe.Uwierzcie mi na słowo że tak właśnie będzie,bo będe wiedział że ktoś w realu mnie kocha a nie gardzi mną.Wtedy dopiero przestane się użalać nad sobą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślenie magiczne, z elementami wyszukiwania sobie rzeczy, które mają się stać same.

To nie jest myślenie magiczne,jeżeliznajde sobie kogoś to wtedy tak myślał nie będe.Uwierzcie mi na słowo że tak właśnie będzie,bo będe wiedział że ktoś w realu mnie kocha a nie gardzi mną.Wtedy dopiero przestane się użalać nad sobą

 

Obaj potrzebujemy jakiegoś bodźca, który by nas zachęcił do działania, a tym bodźcem jest dziewczyna której na nas zależy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to wkoncu czego ty chcesz dziewczyny na ktorej bedzie ci zalezec czy rozrywkowej dmuchanej lalki??? bo chyba sie juz gubisz w zeznaniach!! ja wiem czego ci brakuje ty bys chcialbyc supermacho i wyrywac najlepsze towary ale tak nie jest i strasznie cie to doluje!

 

A nie może być to rozrywkowa dziewczyna, której na mnie zależy? Czy jedno z drugim musi się wykluczać? Napisałem w sąsiednim temacie, że póki co nie szukam żony, tylko dziewczyny/kochanki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie szukam dla testu, ale też nie na całe życie.

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 12:26 am ]

Napisałem w sąsiednim temacie...

Biedacy, rozdwoili się.

 

Za dużo tych tematów o tym samym :P

 

Bo to ważny temat. Nieudane życie osobiste to chyba główny powód ludzkiej depresji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ważny nie ważny, niech sie zamknie w jednym topicu, bo pójdą w ruch nożyce. Nie "jesteśta" tu pępkiem forum, ani świata ;)

 

Cytat:

czlowiek nerwica - ale jak sie bedziesz tak uzalal to bedziesz odpychal od siebie tym kobiety

 

Ale one o tym nie muszą wiedzieć że się użalam

 

Darek, ty paskudo, chcesz ukrywać? To oznacza, że nie chcesz być szczery, więc wszystko Ci się posypie prędzej czy później, bo tak jest bez szczerości. A poza tym, ty myślisz, że Twoja życiowa postawa przejawia się tylko jęczeniem? Idę o zakład, że jesteś przez to trochę jak zastrachane zwierzątko. Ty nie masz udawać, że myślisz inaczej i liczyć, że coś Ci to zmieni, bo w takie bzdury to niech sobie top wierzy, jak mu z tym dobrze.

 

Ty masz zmienić swoje myślenie, oczywiście, jeżeli chcesz, bo bez tego nie będzie dobrze. Naprawdę, w tym toku myślenia ''gdy sie zdarzy bodziec'' jest bardzo dużo z tego, co prezentują alkoholicy. Pierwszy z 12 kroków anonimowych alkoholików właśnie polega na przyznaniu się, że ta cała ideologia to bzdura.

 

Cóż, alkoholizm to tez jakąś forma nie radzenia sobie, jedni przekuwają w nerwice, taką, siaką czy owaką, inni w depresję, jeszcze inni w alkoholizm... A niektórzy we wszystko naraz ;)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

top23 ty sam nie wiesz jeszcze czego chcesz i nawet widac roznice w tobie i czlowieku nerwcy bo czlowiek nerwica ma poukladane w glowie.

 

Nawet jeśli tak jest to co on z tego ma? Nic. Według moich obserwacji człowiek nerwica jest dobrym człowiekiem, za dobrym i przez to w życiu ma lub będzie mieć sporo problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty sie nie baw w prorokowanie, bo wróżką z Ciebie kiepska, a na cygankę musisz popracować nad cerą - zaś zasłanianie sie innymi to kiepski argument. I niedojrzały. Myśl o swoim postępowaniu, a nie zasłaniaj sie tym, co robią inni.

 

Pozdrawiam

 

Na pewno lepsza ze mnie wróżka od Ciebie. Tobie przewiduję, że za jakiś czas jak dostaniesz od jakiejś panny porządnie po d...e to zmienisz swoje archaiczne poglądy i przekonasz się jaka jest brutalna rzeczywistość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czlowiek nerwica ma poukladane w glowie.

Nie wiem czy tak jest ale dzięki,że to napisałaś :smile:

Twilight-staram się pracoać nad zmianą siebie,swojego toku myślenia,i naprawdę potrafie czasami nie myśleć o tym,że jestem taki zły itd.Ale zawsze dochodze do pewnego momentu,a mianowicie do tego że siłą rzeczy kiedy wyjdę na ulice widze ludzi szczęśliwych,całujących się,czasami ludzie mi coś powiedzą....i to powoduje że wracam do poprzedniego stanu bo zaczynam znowu wierzyć w to że jestem okopny i tak wyglądam...zresztą czasami widok pięknej dziewczyny mnie już dołuje

Chociaż ostatnio zauważyłem,że czasami udaje mi się jakoś przeżyć bez dołów wśród ludzi patrząc na ich szczęście i słuchając ich głupich uwag wobec mojej osoby....

Myśle,że najważniejsze kroki przede mną.....będe miał terapie grupową we Wrześniu i zobacze co tam ludzie o mnie powiedzą i natej podstawie będe budował nowego siebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×