Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nie rozumiem tego


nikon

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś dłuższego czasu cierpię na nerwicę lękową i czego tak naprawdę nie wiem to jest sposób w jaki mam z nią walczyć. wszędzie czytam, ze należy zmierzyć się ze swoimi lękami. sam to robię, ale nie widzę, aby była jakakolwiek poprawa. na pewno nie zamierzam brać leków czy iść do psychologa. myślę że przy dużej determinacji(której mi nie brakuje)można to pokonać. dlatego pytam Was w jaki sposób to zrobić. czy mierzenie sie ze swoimi lękami nie powinno jakoś pomagać ? przepraszam, ze tak chaotycznie, ale sam już nie wiem co mam robić. . oczywiście witam wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może lepiej zapytaj sie czego sie nie boję, tak będzie szybciej:) a tak na serio mam uczucie leku 24/7. serducho wali mi jak szalone, mam zawroty głowy i jestem cały czas spięty . co więcej zauważyłem u siebie objawy depresji tzn. często jestem przygnębiony, nic mi sie nie chce, nic nie mam sensu, są dni ze chętnie nie wstawałbym z łóżka. dlatego postanowiłem zasięgnąć porady czy bez psychologa sie nie obejdzie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też wydawało się że sam sobie poradzę z lękami i przez długi czas tak było (odchodziły i wracały) ale z czasem zaczęło to przybierać coraz mocniejsza i trudniejsza formę i już nie byłem w stanie sam sobie poradzić. Ja kilka dni temu zdecydowałem się wreszcie wybrać do psychiatry i Tobie też to polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×