Skocz do zawartości
Nerwica.com

Lunatykowanie...


hfyga7

Rekomendowane odpowiedzi

Do jakiego lekarza zwrócić się z lunatykowaniem i co powiedzieć?

Nie piszcie mi, że kiedyś to przejdzie, bo u mnie trwa to długo i jest to coraz niebezpieczne...

A może znacie jakieś sposoby co zrobić żeby nie lunatykować? bo ja osobiście próbowałam prawie wszystkiego (spanie przy lampce, nie jedzenie 3 godziny przed snem, rozmowa przed snem itp)

:bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie powstrzymasz lunatykowania na siłę. Część ciebie, której chce się lunatykować, musi się po prostu wyszaleć, co czasem trwa wiele lat. Im bardziej będziesz się przeciwstawiać, tym cięższą walkę będziesz staczać i ciągle to przedłużać. Jednak ja mam dowód, że po dobroci jednak można sobie pomóc - miałem wśród swoich znajomych przypadek lunatykowania i rozwiązany został dość niekonwencjonalnie. Chodził do psychologów-srogów i kupę kasy na tym stracił, każdy gadał mi coś innego, aż któregoś dnia stracił wiarę w medycynę i zwyczajnie pomodlił się - tu jego cytat "Miałem dość, więc po prostu uciekłem do sfery duchowej, która zawsze mnie wspierała - poprosiłem mocno boga, anioła stróża i swoją duszę, by lunatykowanie przeszło, bo nie widziałem już żadnego wyjścia". Sam jestem świadkiem, że lunatykowanie ustąpiło. Taki jeden przypadek, ale coś pokazał. Wiem, że to brzmi antymedycznie i antynaukowo, ale akurat wiara i sfera duchowa zadziałała, gdy cała wiedza tego świata nie pomogła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×