Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zbiera ktoś autografy ?


Hooj

Rekomendowane odpowiedzi

Ja chciałem mieć tylko jeden autograf, od pani Beaty Wyrąbkiewicz. I na chwilę obecną mam od niej już 3 autografy i wspólne zdjęcie :) Ale mam też niezły rarytas, bo w lutym byłem na koncercie charytatywnym i kupiłem tam plakat, na którym podpisało się 60 osób, między innymi Artur Barciś, Michał Milowicz ii wielu innych. Wszystkie podpisy prawdziwe, nie żaden nadruk. Chodzę często na przedstawienia do teatru, czasem tez na koncerty i na inne wydarzenia (np. wczoraj stand-up Marcina Dańca) i za każdym razem mam ze sobą aparat i zeszyt, gdyby przypadkiem była możliwość zdobycia autografu czy zrobienia sobie zdjęcia z gwiazdą - ale jak dotąd tylko na występach pani Beaty była taka możliwość, z czego bardzo się cieszę, bo akurat na tym mi najbardziej zależało :)

Autograf to fajna pamiątka, zwłaszcza z dedykacją, ale najfajniejsze jest wspólne zdjęcie. Nie będę ich kolekcjonował, ten zeszyt noszę tylko na wszelki wypadek, ale nie zależy mi na tych autografach zbytnio. Fajnie by je było mieć, ale jak nie, to trudno. Zresztą to tylko pretekst do spotkania z gwiazdą i zamienienia kilku słów.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbierania od każdego jak leci tylko po to, żeby mieć, też nie rozumiem, ale od paru osób, które się najbardziej ceni, to jak najbardziej rozumiem, choć w tym przypadku nie ma to jak wspólne zdjęcie. Zresztą tak samo sensu nie ma kolekcjonowanie kapsli czy czegokolwiek innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×