Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nic do stracenia (Walka z fobią społeczną, nerwicą, depresją


Gość monooso

Rekomendowane odpowiedzi

Moi kochani, dawno nie wypowiadałem się w tym wątku. Było to spowodowane głównie moim lenistwem oraz tym, że zwyczajnie nic przełomowego od wcześniejszych wpisów w moim szarym, neurotycznym życiu nie wydarzyło się w kwestii pokonania fobii społecznej/nerwicy czy tej dziwnej 'depresji'. Jednak w tym czasie nie próżnowałem i udzielałem się czasem w innych tematach na tym forum. Właśnie tam można poczytać moje wypociny, mam na myśli głównie 2 wątk: jeden o fobii społecznej, a drugi o osobowości unikającej/lękliwej. Pragnę Wam zakomunikować, że w nadchodzącym tygodniu mam zaplanowaną poważną wizytę, tak, tak, odwiedzam w końcu psychiatrę. Uznałem, że samemu nie jestem w stanie poczynić znaczących postępów i potrzebuję wsparcia farmakologicznego. Jestem dobrej myśli i mam gigantyczne oczekiwania. Niniejszym wpisem ostatecznie zamykam ten wątek i zastrzegam, że nie będę się w nim więcej udzielał. Proszę uszanować moją wolę i się tutaj więcej nie wpisywać. 'Petentów' zapraszam na pw. Pozdrawiam, monooso. 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×