Skocz do zawartości
Nerwica.com

PREGABALINA (Lyrica)


jetodik

Rekomendowane odpowiedzi

chciałeś konkretnie :bezradny:

 

Nie rób śmietnika i z siebie idioty jak nie masz nic wartościowego do przekazania w odróżnieniu od tego leku.

 

 

Ponawiam:

 

Ok. Mam silne zaburzenia lekowe i nerwice. Odczuwam ją 24/h oczywiście jak wyjdę to jest jeszcze gorzej, więc w sumie bez benzo nie wychodzę, bo kamikadze nie jestem. Tak więc czy ten lek pomoże mi na lęki, 10 objawów somatycznych związanych z nerwicą itp.? Po prostu na nerwice i lęki, które rozpierdalają mi doszczętnie życie i plany. Nie chce słuchać tu niczego o innych lekach, pierdół o psychoterapiach i wyciągu z kutasa (zaufajcie mi, że przerabiałem te głupoty). Pytam się prosto i konkretnie. Jak działa na was ten lek pod tym właśnie kątem? No chyba, że nikt go nie bierze, ja wywale w błoto 312zł niedługo by go przetestować (op.56tabl 150mg). 300mg dziennie od razu walić? Jak z odstawieniem? Mam nadzieje, że ktoś to bierze w takich właśnie celach. Aktualnie jadę na alprazolamie (3-5mg), bo po paru latach leczenia całym tym syfem innym to 0 jakiejkolwiek poprawy, ale on powoli już nie działa jak trzeba i wchodzi też taki bezmózgi deprol. Może ktoś konkretny się wypowie. Pozdro

 

PS. Nie wjeżdżać na alprazolam i benzodiazepiny. Gdyby nie one to by mnie to nie było, a tak to się jednak jakoś w życiu trzymam. Nie każdy ma alternatywę i nie na każdego działają wszelkiej maści terapie, mieszanki leków itp. itd. Tak już jest, po prostu, a doświadczenie w tej dziedzinie mam.

 

Konkretnie na temat please : ) Tylko nie tak jak osoba ułomna powyżej. Kto kto się tym leczył w tym samym kierunku co ja.

 

Wypowiedź ma wyglądać po prostu, jaka dawka? Może leki w skojarzeniu jakieś. Jakie były rezultaty itp itd.

Bo samo xxxx mg to byle pajac napisać może.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samuraxo, sam jesteś idiota, to, że nie dostajesz odp. takich jak oczekujesz, nie znaczy, że mozesz obrażać.

mógłbym rozpisać czemu taką i taką dawkę lekarz mi polecił, ale mam w dupie ciebie i twoje zdrowie. eot.

 

 

Wyjdź stąd dziecko, albo ułomny człowieku (nie chce tu obrażać osób naprawdę chorych).

 

Jak widać lekarz przepisał, ale nie pomogło, albo poszło coś nie tak...

Twoja głupota mnie obraża, parobie.

 

PS. Mógłbym to ja nasrać ci na głowę, z wielkim żalem stwierdzam, że nie mogę. EOT i te twoje inne pedalskie skróty.

 

Jest tu ktoś względnie normalny? Ciecie wyprowadzają mnie bardzo szybko z równowagi. Miałem już tak od zawsze, to już nie kwestia nerwicy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjdź stąd dziecko, albo ułomny człowieku (nie chce tu obrażać osób naprawdę chorych).

 

wypraszać to sobie możesz, ale u siebie w domu.

 

 

Jak widać lekarz przepisał, ale nie pomogło, albo poszło coś nie tak...

Twoja głupota mnie obraża, parobie.

 

 

ja po tej twojej pisaninie jednak stwierdzam, że twoje głupota i brak zdolności cywilizowanej komunikacji, nie są w stanie mnie obrazić, tak jak nie jest w stanie mnie obrazić, ujadanie kundla chorego na wściekliznę.

 

 

wpadłeś tu ze swoim agresywno-roszczeniowym tonem,

na info - 150mg zacząłeś strzelać fochy i bić pianę, zamiast normalnie dopytać,

zachowujesz się jakby czyimś obowiązkiem było pisać odpowiedzi idealnie takie jakich oczekujesz.

 

lyricą nie leczy się ani urojeń ani megalomanii, więc najwyraźniej masz źle lek dobrany.

 

 

PS. Mógłbym to ja nasrać ci na głowę, z wielkim żalem stwierdzam, że nie mogę. EOT i te twoje inne pedalskie skróty.

 

nasrać możesz jedynie sobie we własne majtki i chyba już to zrobiłeś jak pisałeś tą "wypowiedź", treść na to wskazuje.

 

Jest tu ktoś względnie normalny? Ciecie wyprowadzają mnie bardzo szybko z równowagi. Miałem już tak od zawsze, to już nie kwestia nerwicy...

 

z tą równowagą to jakby ci coś świtało, że twoje wypowiedzi są niezrównoważone, ale już za chwilę miesza ci się i wydaje, że to we mnie jest problem.

 

przecież czarno na białym widać jak niski poziom prezentujesz, więc nie wiem kogo chcesz oszukać, że ty tu jeszcze masz jakąś rację, chyba samego siebie.

 

Miałem już tak od zawsze, to już nie kwestia nerwicy...

 

jedyny racjonalny fragment, oczywiscie, że to nie jest kwestia nerwicy, bo multum ludzi tutaj na nią choruje, a jednak się tak nie zachowuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjdź stąd dziecko, albo ułomny człowieku (nie chce tu obrażać osób naprawdę chorych).

 

wypraszać to sobie możesz, ale u siebie w domu.

 

 

Jak widać lekarz przepisał, ale nie pomogło, albo poszło coś nie tak...

Twoja głupota mnie obraża, parobie.

 

 

ja po tej twojej pisaninie jednak stwierdzam, że twoje głupota i brak zdolności cywilizowanej komunikacji, nie są w stanie mnie obrazić, tak jak nie jest w stanie mnie obrazić, ujadanie kundla chorego na wściekliznę.

 

 

wpadłeś tu ze swoim agresywno-roszczeniowym tonem,

na info - 150mg zacząłeś strzelać fochy i bić pianę, zamiast normalnie dopytać,

zachowujesz się jakby czyimś obowiązkiem było pisać odpowiedzi idealnie takie jakich oczekujesz.

 

lyricą nie leczy się ani urojeń ani megalomanii, więc najwyraźniej masz źle lek dobrany.

 

 

PS. Mógłbym to ja nasrać ci na głowę, z wielkim żalem stwierdzam, że nie mogę. EOT i te twoje inne pedalskie skróty.

 

nasrać możesz jedynie sobie we własne majtki i chyba już to zrobiłeś jak pisałeś tą "wypowiedź", treść na to wskazuje.

 

Jest tu ktoś względnie normalny? Ciecie wyprowadzają mnie bardzo szybko z równowagi. Miałem już tak od zawsze, to już nie kwestia nerwicy...

 

z tą równowagą to jakby ci coś świtało, że twoje wypowiedzi są niezrównoważone, ale już za chwilę miesza ci się i wydaje, że to we mnie jest problem.

 

przecież czarno na białym widać jak niski poziom prezentujesz, więc nie wiem kogo chcesz oszukać, że ty tu jeszcze masz jakąś rację, chyba samego siebie.

 

Miałem już tak od zawsze, to już nie kwestia nerwicy...

 

jedyny racjonalny fragment, oczywiscie, że to nie jest kwestia nerwicy, bo multum ludzi tutaj na nią choruje, a jednak się tak nie zachowuje.

 

 

Mógłbym Cie zmiażdżyć jak psa swoją kolejną wypowiedzią, ale szkoda mi się intelektualnie wysilać.

Człowieku, nie każdy ma cierpliwość do takich spierdoleńców jak Ty.

To samo powiem Ci w twarz jak i tutaj.

Zrozum, że nie będę ubierał gówna w kwiatki rozmawiając z gównem.

Spierdoliłeś cały wątek lewacka kurwo ;/

Teraz zgłaszaj post.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×