Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ile razy w tygodniu uprawiacie seks?


AronFtv

Rekomendowane odpowiedzi

p.s. Baby mają przekichane bo jak tyją to najpierw w dupie, a jak chudną to najpierw w cyckach.

Na szczęście tak nie mam :D Jak tyje to fakt,dupa ale przede wszystkim brzuch,jak chudnę to tak samo,ale cycki na szczęscie mam zawsze takie same :D Mój facet się śmieje,że chudnę a cycki i tak duże :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja generalnie trzymam tą samą wagę i figurę (klepsydra) odkąd skończyłam 15 lat, ale napisałam tak ogólnie -często moje koleżanki które sie odchudzają, mama itd narzekają że jak tyją to w dupie najpierw a jak chudną to najpierw w cyckach. Ale to faktycznie sprawa indywidualna, nie potrzebnie zgeneralizowałam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

p.s. Baby mają przekichane bo jak tyją to najpierw w dupie, a jak chudną to najpierw w cyckach.

Na szczęście tak nie mam :D Jak tyje to fakt,dupa ale przede wszystkim brzuch,jak chudnę to tak samo,ale cycki na szczęscie mam zawsze takie same :D Mój facet się śmieje,że chudnę a cycki i tak duże :D

 

to jest zależne od figury, ale nie chciałam robić offtopu, bo myślałam,że jednak to jest tak oczywiste, że mówić o tym nie trzeba.

chyba się pomyliłam.

 

Och co za wtopa z mojej strony... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie tego co piszecie - ja jestem około 30 i nie narzekam na potencję. Martwiłem się wcześniej że leki obniżą mi libido ale tak też się nie stało. W tym wieku i tym bardziej jeśli ktoś ma nerwice wydaje mi się że problemy z potencją mogą mieć w większości podłoże psychologiczne. Jeszcze jest prawdopodobna możliwość że kobieta zwyczajnie nie jest podniecająca. Tym bardziej jeśli to się powtarza z różnymi facetami to może coś w tym jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi się abym nie była podniecająca, bardziej bym stawiała na problemy psychiczne :smile:

 

czy Ty zakladasz czasami ze dla kogos mozesz byc brzydka, nie podniecajaca, moze sie komus nie podobac Twoj nos itp?

 

to Ty wmawiasz innym ze maja problemy zamiast przyjac do wiadomosci ze cos jest nie tak u Ciebie.

 

uswiadom sobie Droga bmw, ze nie jestes idealna i ze sa osoby ktorym sie nie podobasz i ktorych nie pociagasz.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi się abym nie była podniecająca, bardziej bym stawiała na problemy psychiczne :smile:

 

 

lol czy Ty widzisz co piszesz??? Troszke samokrytyki i spojrzenia gdzieś dalej niz tylko na swoj czybek nosa... :?

skoro ma taki duzy nos [podobno] to moze faktycznie ma problemy z widzeniem tego co jest dalej :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kur....., ktoś napisał że może go nie podniecałam, a ja napisałam że wg mnie to niemożliwe...

 

BO CHYBA LOGICZNE ŻE JAK KTOŚ ZE MNĄ BYŁ DŁUŻSZY CZAS TO GO PODNIECAŁAM CO?

 

Helka, weż sie odwal dziewczyno, bijesz do mnie w każdym swoim poście. Masz jakieś kompleksy? Ja jestem dumna z tego jak wyglądam. I wiem że jak z kimś jestem to podniecam tego kogos. Boli cie to?

p.s. Nie bmw, mam imię - wiesz co to jest imię?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magdalenabmw, można być z kimś z bardzo wielu powodów, nie tylko dlatego że ktoś kogoś pociąga fizycznie, może np. pociągać nas intelekt tej osoby, władza, pieniądze....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kur....., ktoś napisał że może go nie podniecałam, a ja napisałam że wg mnie to niemożliwe...

 

BO CHYBA LOGICZNE ŻE JAK KTOŚ ZE MNĄ BYŁ DŁUŻSZY CZAS TO GO PODNIECAŁAM CO?

 

Helka, weż sie odwal dziewczyno, bijesz do mnie w każdym swoim poście. Masz jakieś kompleksy? Ja jestem dumna z tego jak wyglądam. I wiem że jak z kimś jestem to podniecam tego kogos. Boli cie to?

p.s. Nie bmw, mam imię - wiesz co to jest imię?

Panno Magdaleno [może być?] napisałaś że, cytuję:

Nie wydaje mi się abym nie była podniecająca, bardziej bym stawiała na problemy psychiczne
gdzie raczej jasno wynika, że WIESZ, iż podniecasz wszystkich, a ja Ci chciałam Droga Koleżanko uświadomić, że niestety nie podniecasz wszystkich. Dobrze, że jesteś dumna z tego jak wyglądasz i że nie masz kompleksów, ale weź pod uwagę, że mimo to są osoby którym możesz się najzwyczajniej w świecie nie podobać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No akrurat w jego przypadku wyszło potem że miał problemy z potencją bo niedawno przed tym jak mnie poznał rozstał sie z kobietą z którą był wiele lat i miał psychiczne problemy w związku z tym. Ale napewno nie dlatego że go nie pociągałam, no sorry za nieskromność ale nie miałam nigdy sytuacji że ja chciałam a facet nie. Jeśli Wy drogie panie macie takie sytuacje w życiu to współczuję i tyle. Nie jestem z nim bo nie odpowiadał mi jego styl życia-ciągle w pracy. I to ja zakończyłam ten związek. Mniejsza z tym bo to nie jest temat o mnie, nie rozumiem czemu ciągle ktoś do mnie pije- naprawdę kogokolwiek to interesuje? Wątpię.

 

[Dodane po edycji:]

 

p.s. Wielu osobom sie nie podobam i wiem to, nie musisz mnie uświadamiać Helko. I wiesz co? I cieszy mnie to bo mam faceta a reszta mi wisi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są dziewczyny które robią to bardzo chętnie i mogą z każdym, ale i są takie które dostęp do siebie dają tylko tym najbardziej wybranym i takie dziewczyny cenie sobie najbardziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×