Skocz do zawartości
Nerwica.com

błagam o pomoc !!!


wariatka00

Rekomendowane odpowiedzi

Witam to znowu ja znowu ten sam problem \\r\\n1) najpier było tak po klotni dosc oschlo miedzy nami ale mowilam mu zeby buta mi zawiazal wiec najby noge musialam podniesc tak wyzej wysoko dosc zeby mig o zawiazal\\r\\n2)Poxniej na bosiku jak tak chodzilismy zlapalm go za tylek wkadalam mu rece pod blzuke i wgl dotykalam po brzuchu i wgl to wsyztsko dzialo sie obok bosika bylismy caly czas na dworze i znami byl nasz kolega i jak wlasnie juz wychodzilismy z tego boiska to wlasnie jak go tak trzymalam po brzuchu i wgl to on odszedl tak specjalnie i trzymalam go po burzuchu za plecy go podrapalam potem poszlismy tam do niego tam on patrzyl maple bo byla obok swielticy ja go tak dalej ze tak powiem brzydko obmacywalam przywarlam go tak do furtki ae tow szytsko bylo dla zabawy przy ruchliwej szosie osiwetlone i nasz kolega byl z nami caly czas poxniej psozlismy go odporwazic odproawdzilismy i zostalismy sami naczy moj chlopak odproawdzil mnie do domu i jak wracalismy to mielismy aki przystanki gdzie dotykal mnie po ppie zlapal mnie za piersi calowalismy sie troche on tez mi wkadal rece pod bluzke ale powiedzialam mu ze sa zimne itp bo byly wiec mialam dobry powod do ucieczki jakby no pogodzilam sie z nim cawloamsy sie przytualismy wlasnie i wgl raz siadl na asfalt mowil mi zebym kucnela to siadlam mu na kolanie i tez mi wlozyl rece pod bluzke to ucieklam bo ze zimno dotykal mnie po burzchu jeszcze gadalismy ze ten nasz kolega ze go tak dotykalam pod ta nasza swietlica i tam na boisku ze jakas zboczona jestem i gadalismy o tym oni wlasciewe o tamponach ze jak sie ten sznurek urwie to ze mi pomoze opowiadalam mu o tym filmie nimfomanka wiec mowie jak go tak dotykaalam ja ze wlasnie wkadalam mu rece pod bluzke i wgl to jak bylismy jeszcze w towarzystwie tego naszego kolegi i wgl ale no wtedy co po boisku on odszedl od nas to wtedy no nie mozna powiedziec ze bylismy sami bo to boisko wiadomo droga blisko ludzie jezdza i wgl a on byl raptem kilka metrow dalej od nas ze z drogi wszytsko widzial ale odszedl to wiaodmo i poniej pod siwetlica to tez bylismy razem ale jak juz sami bylismy to ja sie uspokilam i to on dotykal mnie za piersi za pupe mnie dotykal i wgl wkadal mi rece pod bluzke ale wtedy uciekaalam i wgl mowilm ze chcial dotykac mnie po brzuchu ale to sterwidzlismy ze jak bedzie mial cieple rece i wgl i tyle pamuetam wlasnie z tych moze nie ze gorszych rzeczy ale takich bardziej erotycznych i wgl to skoro pamietam gdzie w jakich momentach go dotykalam to pamuietalabym ze uprawialam z nim sex tym bardziej ze bylismy caly czas na dworze i zimno by bylo az tak sie rozberac dotykalam go pod bluzka ale to co inengo i wgl tam go drapalam ale to co innego jak tak sie calokwocie rozberac i wgl tm bardziej ze wczeniej mowilam mu to nawet tydzien temu ze an to nie jestem gotowa i wgl i to ze tak sie dotykalismy to wiadomo to skoro pmietam gdzie w ktorym momecnie mnie dotknal ze sie odtykaismy to to tez bym pamieta tym vradziej ze bylismy caly czas na dworze i wgl moje kolezanku upraiwaja sex pettineg i do tego pettingu jeszcze inne dodatki i o tym pamietaj wiedza i wgl to skoro ja pameutam ze go tak dotykalam i on mnie tez to o czym takim tym bardziej bym nie zpaomniala przeciez tym bardziej ze to jest moja obsesja taka i ze tak powiem czylym miejscem bo mam na tym punkcie obsesje i na to sie lecze i an to biore leki ale worcilam nie danwo kilka minut temu z tego spotkania i juz teraz jak to np Pani opsiuje to juz pojawiaja mi sie jakies watpilwosc i wgl ale nie wiem moze juz powinnam sie przywyczaic ze nie mialabym watpiliowsc i tylko wiedzialambym tak na pewno ze to zrobilam sa skoro pisze opsiuje i na to w pewnien sposb miejsca nie znalazlam to to zanczy ze nic nie bylo bo bym to pamietala prawda ? tym vardziej ze skoro pamietam ze soie dotykalismy opsiuje gdzie w kiedy i wgl to o tym tez bym pamieta prawda w symie na tym polega moj problem. ja mam jeszcze taki swój określony rytał umyć i wgl ale tato wgl na mnie krzyczał nie pzolwił mi dokońćzyć więc to jest tez chyba ten problem bo teraz mam wrażenie że jadnk jestem nie dokładnie umyta i po rpsotu nie nawidze jak mi ktoś go przerywa po później się meczę a czekać muszę do następnej nocy do następnego umycia się nie lubię tego więc chodziłaś w nocyz bieminiałam biezlinę bo zauważyłam tą bańkę dokłądnie opsisana jest niżej i nie spałam chyba do 1 a rano musiałam wstać pomóc mamie i jstem nieywspanna nie miałam wkładek bo nie założe bielizny bez wkładki wiec ukradłam mamie podpaski i zmieniałam chodziłam siku bo skoro źle się umyłam to chodizłam siku i wgl ale na tej wkładce po spotkaniu miałam sporo śluzu moja pani pscholog powiedziała mi dlaczgo podbno jak dziewcyzna jest i go dtokenłam i później bo źle skońćzonym rytale i nie umyłam już tej ręki gdzie dotykałam tego .suzu bo ja się opsesyjne boję ciąży boję się tego że nie wiem że tne moment sexu ktoś jakby mi wymazał z pamici wiem ze to dziwnie ale i stwerdizłam skoro miałam to na wkąłdce to i tak już tego dotykało cchciaam to sobie jakoś wytłumaczyć bo byłam zmęczona nie chciało mis ię siedziec al enie nie mogłam i wziełam mokre chusteczki całą paczka poszła wycierałmam i wgl i zmieilam majki i nie wiem już którą ręką wyrzucałam tą wkładkę więc może tą samą reką wycierałm to miejsce i teraz według mnie moż epwrowadziłam te plemniki bo może nie pamiętam że upraweiałam sex oczywiście jak to ja nie pamiętam ale im bardziej opsiuje dopisuje i wgl tym bardzije nie wiem jeszcze jestem tym tak zmęczona nie wiem ileż można opsiywać coś pisać chopdzę na terapię mam lek fevarin risplet a efkety są jakie sąprosze mi pomoc moze to ze ja do panstwa pisze traktujw w pewnie sposob jako pamietnik i wgl prosze o pomo c wariatce z gory dziekuje jeszcze dodam że umyłam się i wgl i an tych włoskach zauważyłam coś dzinwego już nie wiem czy to było białe ale czy to może było od tego ze jak się mydli płucze to mydło się robią takie bańki bo przecież to zawuażyłam jak minim. 2 razy myłam to miesjce intymne a chcę walczyć z chorobą dlatego nie chcę isć zmienić bielizny wkłdki bo to wiem jak sie skończy tym bardziej że zauwayzłam to jak już się umyłam wyszłam z wanyy czyli to miejsce umyłam opłukałam może nie doładnie bo tego żelu to trochę tam płukałam i wgl tym bardziej że wychodząc z wanny nie powinnam się niczym przjemowac bo byłam czysta ale może coś samo wyszło nie wiem już zaczynam wariować proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale w czym rzecz, bo nie rozumiem nic z tego.

 

-- 06 kwi 2014, 17:59 --

 

Ach już rozumiem o co chodzi, odpowiem Ci, bo widzę, że nikt inny się nie kwapi a ja mam dziś fazę na to aby komuś pomóc :D

 

Otóż, kochana, jak rozumiem masz natrętne myśli, że mogłaś uprawiać seks ze swoim chłopakiem i , że tego nie pamiętasz. Nie martw się, bo nie ma możliwości, żebyś tego nie pamiętała. Naprawdę. Możesz być spokojna.

Jak będziesz miała wizytę u psychiatry swojego to powiedz mu o swoich odczuciach, bo to znaczy, że masz zle leki ustawione. Pisałaś, że bierzesz przeciwdepresyjny i przeciwpsychotyczny, ale na natręctwa myślowe też powinny zadziałać.

 

Pozdrawiam Cię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wariatka00, wiesz też nie dokońca rozumiem ale jeśli dręczą cię myśli przypominające ci ten szok to najlepiej je ignoruj. Po szokujących doświadczeniach umysł musi się troche uspokoić. Nie zastanawiaj się nad tym zabardzo bo przez to te myśli będą się nasilać i będzie męczyć dalej. Najlepiej ignoruj całkowicie te myśli jak jakaś przychodzi to ignoruj ją i daj jej przejść. W ten sposób twój umysł się dostosuje.

 

Nie należy chcieć się pozbyć się żadnych myśli. Trzeba je przyjąć do siebie aby nasz umysł mógł się uspokoić(przez ignorowanie ich stopniowo twój umysł się uspokoi)

Nasz umysł musi zawsze zapisywać doświadczenia jak będziemy chcieli sie pozbyć myśli to będą męczyć dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×