Skocz do zawartości
Nerwica.com

czy ilość partnerów ma znaczenie


Rekomendowane odpowiedzi

Czy ilość poprzednich partnerów ma jakieś znaczenie na stworzenie normalnego związku. Czy jak powiemy sobie prawdę o przeszłości z iloma partnerami się spało nie będzie odebrane? Czy warto o tym mówić? Ile partnerów lub partnerek mieliście zanim zdecydowaliscie się zakładać rodziny? Rozmawiać warto czy nie warto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ilość poprzednich partnerów ma jakieś znaczenie na stworzenie normalnego związku. Czy jak powiemy sobie prawdę o przeszłości z iloma partnerami się spało nie będzie odebrane? Czy warto o tym mówić? Ile partnerów lub partnerek mieliście zanim zdecydowaliscie się zakładać rodziny? Rozmawiać warto czy nie warto?

No raczej ma ogromne znaczenie. Wiek i ilość partnerów daje ogólny podgląd jakiej wartości jest to człowiek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma znaczenie jeśli ktoś powiedzmy w wieku ponad 25 a zwłaszcza 30 nikogo nie miał( zarówno chodzi o poważny związek jak i ogólnie seks) , to to mocno podejrzane, ja gdybym był kobietą to nigdy bym siebie nie wybrał bo mam takie nikłe doświadczenie z kobietami mimo zaawansowanego wieku.

W drugą stronę przegięcie tez chyba za zdrowe nie jest jak facet, laska średnio miesięcznie spała z kilkoma różnymi osobami przez wiele lat to raczej dobrze nie wróży. Wiek rozpoczęcia inicjacji seksualnej ma znacznie ale tylko jeśli było to b. późno, to że dziewczyna straciła dziewictwo w wieku np 13 lat ale później nie prowadziła jakiegoś ultrarozwiązłego trybu życia nie powinno przeszkadzać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupmitrumne, a jakby zapytał? ja tam np miałabym obrzydzenie. Tu np na forum wytworzyły się parki i jedna osoba soczyście opisywała jak to bzykała się z inną a potem ostaecznie i tak związała się z inną. nie wiem na miejscu tej dziewczyny numer 2 bym miała obrzydzenie do takiego faceta. Najpiew wkładał w jedną pusię a potem w drugą. Sorry mam NN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, słuchaj w łóżku liczy się porozumienie z partnerką/partnerem i nic więcej , zawsze może ci powiedzieć co lubi a czego nie .

Ja tam się na seksie nie znam :oops: instruktorka mi potrzebna by była o ile w ogóle moje starcze narządy płciowe by zadziałały. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się nigdy nie przyznaje ile miałam facetów w łóżku bo i po co ?!

 

dokladnie. Po co?! Nowy zwiazek to nowy zwiazek. To co bylo przed to bylo przed.

 

Pytał Cie jakis Twoj facet ile mialas partnerow przed nim?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytał , ale mu nie powiedziałam , bo to nie istotne .

 

khaleesi, Wybacz , ale nie mam zamiaru wiązać się z kimś z forum , poza tym nigdy bym się nie chwaliła kogo i w jaki sposób bzykałam , bo to raczej sprawa osobista , zresztą na forum takich brudów się nie wyciąga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khaleesi, Wybacz , ale nie mam zamiaru wiązać się z kimś z forum , poza tym nigdy bym się nie chwaliła kogo i w jaki sposób bzykałam , bo to raczej sprawa osobista , zresztą na forum takich brudów się nie wyciąga.

Masz oczywiście racje i też nie rozumiem takich ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wczesniej nikogo sie nie mialo to takie jazdy sie zdarzaja sama chcialam wiedziec ile bylo przed mna i jak czesto co wynikalo rzecz jasna z ogromnych kompleksow na tym punkcie :oops:

Też racja, choć ja i tak jakiś specjalnych jazd nie mam i nie miałem z tego powodu, a wiem że wielu prawiczków, dziewic marzy czy wręcz wymaga tego samego od swoich partnerów( czystości seksualnej).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nigdy nie pytam partnerki ilu facetów miała wcześniej, bo i po hooj mi to wiedzieć, jest teraz ze mna i tylko to jest dla mnie ważne a co mnie interesuje ilu już ja bzykało.

Tak samo ja nigdy nie odpowiadam na takie pytanie zadane przez kobiete, po co ma sie denerwowac :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wczesniej nikogo sie nie mialo to takie jazdy sie zdarzaja sama chcialam wiedziec ile bylo przed mna i jak czesto co wynikalo rzecz jasna z ogromnych kompleksow na tym punkcie :oops:

Też racja, choć ja i tak jakiś specjalnych jazd nie mam i nie miałem z tego powodu, a wiem że wielu prawiczków, dziewic marzy czy wręcz wymaga tego samego od swoich partnerów( czystości seksualnej).

dlatego jeszcze dlugo bedą zabawiac sie samotnie z raczkami pod kołdra..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też racja, choć ja i tak jakiś specjalnych jazd nie mam i nie miałem z tego powodu, a wiem że wielu prawiczków, dziewic marzy czy wręcz wymaga tego samego od swoich partnerów( czystości seksualnej).

To jest całkiem zrozumiałe.

Ja bym wolał doświadczoną partnerkę niż dziewicę( ale też ich nie wykluczam) niech chociaż jedna osoba wie dobrze o co kaman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×