Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kto gra lepiej niz ja?


sfinks

Rekomendowane odpowiedzi

Sam sobie nie pomożesz, tutaj tylko dobry terapeuta i regularne wizyty dużo zdziałają.

dokładnie

i to zacznij już :!: terapia może bardzo szybko zadziałać, pewnie w to nie wierzysz, ale to jedyne wyjście z mroku własnego świata.

nie marnuj chwil, przestań się użalać nad sobą i wciskac kit, żeś nic nie wart. Boisz się ludzi i dlatego się chowasz, terapia pomoże Ci odnaleźć przyczynę i ją zrozumieć, a to już większa połowa sukcesu.

Powodzenia :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tyle energii kosztuje cie udawanie ze juz jej nie wystarcza na dzialanie

 

jesli chodzi o te dziewczynei kazda kolejna to jesli zaczynasz cos od klamstwa to z gory skazujesz to na kleske

po wszystkim bedziesz sie czul jeszcze gozej a na dodatek skrzywdzisz druga osobe

 

twoj problem polega na tym ze skupiasz sie na wielu sprawach jednoczesnie, myslisz nie mam tego tamtego i tamtego i jeszcze tamtego i siamtego...

 

zacznij myslec pojedynczo: nie mam tego, zastanow sie, co trzeba zrobic zeby to jedno cos osiagnac

i dalej, robisz sobie liste w punktach co trzeba zrobic zeby ten jeden cel osiagnac

potem realizujesz pokolei kazdy zaplanowany punkt

 

o czas sie zupelnie nie martw bo go na 100% na wszystko wystarczy, popatrz ze ludzie spedzaja 30lat na emeryturze nudzac sie potwornie, a to przeciez 30% ich zycia

czasu jest wiele:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przestań "grać", szkoda życia na te bzdety

ale jak jesteś zbyt nadęty w swoim mniemaniu (patrz swój ostatni post) - to nikt i nic ci nie pomoże, bo pewnie nikt nie jest tak mądry jak ty... i tu tkwi twój problem właśnie, bo pójdziesz do psychoterapeuty powiedzmy i pomyślisz "no co za debil", pójdziesz do 5tego, 17tego "no same debile, brak słów, niech się sami leczą, czy jest jakiś gość, który może się ze mną w ogóle równać madrością? same poje..y, mi psychoterapia niepotrzebna, ja jestem najmądrzejszy na świecie, drugiego takiego nie ma"

 

duma i ślepota, 'książę' bez skazy (choć ma problemy)

 

nie zajdziesz nigdzie dopóki nie zozumiesz siebie samego i nie ZAAKCEPTUJESZ, że masz problem i potrzebujesz pomocy, tak TY, wielki artysta, nie trzeba Ci niczego? to po cholerę piszesz cokolwiek na tym forum? jesteś zdrowy i doskonały, nikt Cię nie musi leczyć, bo nikt tak mądry jak Ty nie istnieje

 

czaisz o co mi chodzi? bez urazy

 

a jak chcesz rwać laski, to chyba nie to forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, płytki jesteś sfinks.

To co w Tobie najcenniejsze zabiłeś dechami i skrzętnie ukrywasz. Takie oszukiwanie kogokolwiek jest wredne. Parę razy w życiu natknęłam się na takie typki, i wierz mi wywarły na mnie złe wrażenie, bo mnie oszukali.

Ale uważam, że jeszcze możesz to wszystko wyprostować. Jeśli naprawdę Ci zależy...

Tego niestety nie jestem pewna.

Ale i tak napiszę :D ]

Zakładam, że na rozmowę w cztery oczy Cię nie stać.

Wobec tego, napisz do niej list, w którym wyjaśnisz co trzeba, poprosisz o wybaczenie, napiszesz o swoich uczuciach i wyjaśnisz, że to jedyne co nie udawałeś i poprosisz ją aby Ci pomogła poradzić sobie ze sobą samym.

Jak co to powodzenia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ran ludzi bo kazde zlo wraca w dwujnasob

 

następnym razem jak złapię doła znowu albo znacznę myślec tym kto mnie skrzywdzil przypomne sobie te slowa i dopasuje do niego :-D

 

a ja nie wiem co napisać boisz się chyba siebie czy coś boisz się ze Cie nie zakceptuje takim jakim jesteś? Czego się boisz ze jak się dowie ze masz "dołka" to odejdzie? ukrywaniem się udawaniem kogoś kim ni ejesteś b ją zranisz musisz się zastanowić nad tym czego chcesz bo przeciez nie będziesz wiecznie udawał bo się nie da.....

terapeta tojedyne co mi przychodzi do glowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×