Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pożegnanie na czas nieokreślony


Gość SmutnaTęcza

Rekomendowane odpowiedzi

Gość SmutnaTęcza

Muszę zniknąć na jakiś czas, być może na zawsze. Próbowałam to zrobić już wiele razy. Co jakiś czas zdarzało mi się nie wchodzić na forum przez kilka dni, ale niestety kończyło się fiaskiem. teraz musi być inaczej.

 

Przyznaję - trochę się uzależniłam od tego forum, a licencjat ani trochę nie ruszony, wielkimi krokami zbliżają się ostatnie egzaminy na studiach (o ile zostanę dopuszczona) i matura.

Liczę, że jednak uda mi się jakoś napisać tę pracę i ją obronić, zdać maturę na minimum 80% i dostać się na wymarzone studia. Chciałabym wreszcie zobaczyć swoje nazwisko nad kreską na liście kandydatów, a potem na liście przyjętych. Czekam na tę chwilę od 3 lat i powoli już wariuję. Mam nadzieję, że w nauce nie przeszkodzi mi znowu ojciec, który każdego roku dostawał w tym czasie jakiegoś pierdolca. A w tym roku dodatkowo od maja będzie bezrobotny... Czekają nas ciężkie czasy. kwasny.gif

No i jeszcze zdrowie - chciałabym w wakacje jak najwięcej załatwić, ale chyba się nie da. Jeśli chodzi o psychologa - może podjęłabym leczenie, ale tylko pod warunkiem, że albo miałabym własne pieniądze, albo wyprowadziła się, albo wyjechała za granicę.

 

Poznałam tu kilka wspaniałych osób, które bardzo polubiłam i z którymi chciałabym się kiedyś spotkać, jednak muszę się pożegnać.

 

Nie wiem, kiedy wrócę i czy w ogóle, ale jeśli tak, to można się mnie spodziewać w wakacje albo po nich (wrzesień-październik). Konta nie usuwam. Bardzo chciałabym tu wrócić wreszcie szczęśliwa, zdrowa (fizycznie), pewna siebie, zakochana, a może i coś więcej... :105:

 

14 kwietnia mam pierwsze badania, a 14 maja podwyższam wynik z geografii rozszerzonej. Trzymajcie proszę za mnie kciuki.

 

Życzę wam powodzenia, trzymajcie się mocno. przytul.gif Papa! :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdać maturę na minimum 80%

To jakie to sa studia ze matury moglas nie miec? :shock:

Powodzenia Aurora..realizuj plan :papa:

Pewnie musi zdać jakiś dodatkowy przedmiot z którego liczy się wynik do rekrutacji. Teraz to sobie możesz iśc i po roku zdawać jakiś przedmiot, chociaż masz maturę. I dostajesz aneks.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdać maturę na minimum 80%

To jakie to sa studia ze matury moglas nie miec? :shock:

Powodzenia Aurora..realizuj plan :papa:

Pewnie musi zdać jakiś dodatkowy przedmiot z którego liczy się wynik do rekrutacji. Teraz to sobie możesz iśc i po roku zdawać jakiś przedmiot, chociaż masz maturę. I dostajesz aneks.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia, niech uda Ci się wszystko co sobie zaplanowałaś oraz oby okazało się, że nie masz jakichś poważnych problemów ze zdrowiem. Może na wymarzonych studiach poznasz jakiegoś fajnego faceta ;)? Więcej wiary w siebie, głowa do góry i do roboty! Na pewno sobie poradzisz. Trzymaj się :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia, niech uda Ci się wszystko co sobie zaplanowałaś oraz oby okazało się, że nie masz jakichś poważnych problemów ze zdrowiem. Może na wymarzonych studiach poznasz jakiegoś fajnego faceta ;)? Więcej wiary w siebie, głowa do góry i do roboty! Na pewno sobie poradzisz. Trzymaj się :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również trzymam mocno kciuki, za powodzenie na studiach i maturze, i równie ważne w sprawach zdrowia i życiu prywatnym ;)

Wracaj jak uznasz, że możesz sobie pozwolić i...stay horny! :D

 

Kurde odchodzicie tak jakbyście się z jakiegoś snu zimowego wybudzili i naćpali spida :> Tylko dla mnie nachodzi najbardziej ciulowy czas w roku, wiosna, lato i to choojowe słońce, i weselsi ludzie. Boże żeby chociaż buka został na tym forum... church-supp2-GIF2.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również trzymam mocno kciuki, za powodzenie na studiach i maturze, i równie ważne w sprawach zdrowia i życiu prywatnym ;)

Wracaj jak uznasz, że możesz sobie pozwolić i...stay horny! :D

 

Kurde odchodzicie tak jakbyście się z jakiegoś snu zimowego wybudzili i naćpali spida :> Tylko dla mnie nachodzi najbardziej ciulowy czas w roku, wiosna, lato i to choojowe słońce, i weselsi ludzie. Boże żeby chociaż buka został na tym forum... church-supp2-GIF2.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×