Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nietypowy objaw .... :(


Nerwusek1993

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,jestem tu nowy pisze tego posta,bo mam dziwne objawy,nie wiem czy to nie nerwica.Mianowicie zabrzmi to troche dziwnie,ale odkąd gdy się przestraszyłem,wtedy oglądałem film,to odczuwam ciągły ból brzucha,pamiętam w momencie gdy sie przestraszyłem to poczułem ten ból,i sie utrzymuje.Dodam że boli mnie już 3 tygodnie,miałem robione USG na wykrycie jakiś zmian typu guzów,płynów,nic nie miałem takiego,hmm dziwne nie wiem co o tym myśleć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jelita i żołądek reaguję na stres jako pierwsze.

Kiedyś czytałam art. na ten temat.

Żołądek reaguje na emocje przed sercem nawet.

Nie raz mnie bolał brzuch przez nerwicę... jesli lekarze mówią że jest ok to myślę że jest ok.

Taki taki trik umysłu żeby odwrócić uwagę od prawdziwych problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale czy tylko cię boli? Czy też może jakaś biegunka jest z tym związana? Jasne że może to być wina twojej psychiki, choć nie wiem jak w tym przypadku. Możesz żądać dodatkowych, innych badań lekarskich jeśli się czegoś obawiasz.

Przy okazji, co to za film od którego boli brzuch? ;d

I przestań głupoty w TV oglądać! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam was :),tak tylko mnie boli nieustannie brzuch,a mianowicie oglądałem sobie jedną z cykli gier,to był taki horror,w środe ide do lekarza,bo pare miesięcy temu miałem zapalenie trzustki,miałem robione usg,na nim było wszystko okej.

Ostatnio udało mi sie załagodzić ten ból,głęboko oddychałem,nie myślałem o tym poprostu,i o dziwo mniej bolało.Ale wystarczy że sie lekko zdenerwuje czymś to sie mocno nasila.Nie mam rozwolnienia,tylko rano oddaje pomarańczowy mocz.Miałem wtedy zapalenie trzustki,i wole sie jeszcze raz upewnić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie,mianowicie jest na plus podjołem prace :),lecz był przy tym stresik oczywiście,mimo że bolał brzuch jakoś wytrzymywałem,lecz dzisiejszego dnia ból mi przeszedł z brzucha do pleców,tak jakby sie przemieszczał,ktoś tak miał,sorki że pisze tak chaotycznie ale tak mam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×