Skocz do zawartości
Nerwica.com

Cześć :)


Morbid

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

W sumie, to nie wiem od czego zacząć...

Trafiłam na to forum, ponieważ moje wszystkie problemy powoli zaczynają mnie przerastać. Czuję, że niedługo nie dam sobie z tym wszystkim rady. Wizyty u psychologa unikam jednak jak ognia, nie pójdę tam. Zostaje więc męczenie się ze swoimi problemami sam na sam. Ale nie mam już siły, to wszystko mnie męczy. W sumie nie wiem nawet, czy na prawdę chciałabym coś w swoim życiu zmienić...

Nie umiem za bardzo wyrażać swoich uczuć i sprecyzować problemów, więc pokrótce wymienię przynajmniej kawałek tego, z czym się borykam:

-mam zaburzenia odżywiania (głodówki, wymioty, obżeranie się, przeczyszczanie itd.)

-nienawidzę swojego ciała (brzydzę się nim, nie mogę na siebie patrzeć, uważam, że jestem bardzo, bardzo gruba)

-mam problem z samookaleczaniem się (tnę się po rękach, nogach, brzuchu... wszędzie tam, gdzie jestem gruba. a jestem gruba wszędzie)

-mam myśli samobójcze (planuję, jak to zrobić, kiedy...)

-coraz bardziej ciągnie mnie do używek (kiedyś był to tylko alkohol, ewentualnie papierosy. Teraz pojawiają się coraz mocniejsze środki...)

-mój ojciec jest alkoholikiem, ale z tych, co ukrywają wszystko przed światem, piją w domu, a na zewnątrz są "na poziomie"...

To chyba najważniejsze problemy. Oczywiście jest jeszcze cała masa innych...

Nie wiem, co mam zrobić. Jak sobie z tym poradzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Morbid.

Z wielkim współczuciem czytalem Twoją smutną Historię . Powiem t -yle , może znajdą się Tu osoby , które podzielą sie swoim Doświadczeniem ( podobnym do Twojego ) , wsparciem , dodadzą sił w chwilach zwątpienia ,,, napełnią NADZIEJĄ.

Walcz , sam jestem niepijącym alkoholikiem i,,, wierzę ,że z Bożą Pomocą ( nawet jeśli w Nią nie wierzysz ) można przenosić Góry swych niemożliwości . Pozdrawiam.

Paweł3 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Morbid, witaj,ja psychologów też nie lubię,nigdy mi nie pomogli,ratuje się lekami,wiarą i rodziną :D

 

 

Kalebx3, uwielbiam cię - :great: ,że z Bożą Pomocą ( nawet jeśli w Nią nie wierzysz ) można przenosić Góry swych niemożliwości .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Morbid, chociaż to forum jest jak najbardziej OK, to jednak nie polecam szukać pomocy w internecie. Jeśli chcesz skutecznie pozbyć się problemów, idź do lekarza albo psychologa. My tu na forum prawie wszyscy chodzimy i jakoś nam to nie uwłacza.

 

Powodzonka. :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×