Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kochamy reklamy


marwil

Rekomendowane odpowiedzi

[videoyoutube=FiKxmei9PAU][/videoyoutube]

 

 

Styrany baniak próbuje odsapnąć przy ambientowej radiowej nucie, gdy z nienacka bucha z głośników:

 

"OD DZIŚ W MEDIA MARKT REWELACYJNY 42 CALOWY TELEWIZOR MARKI SMARK Z FUNKCJĄ OBRAZU DLA NIEWIDOMYCH I PILOTEM BEZ KABLA (i tu zaczyna zapieprzać policyjna syrena) ZA JEDYNE TYSIĄC PIŃCET FEFDZIESIĄT ZŁOTYCH..."

 

Za każdym razem mam ochotę obciąć łeb WRZESZCZĄCEMU właścicielowi owego głosu tępą stroną scyzoryka, podobnie jak pomysłodawcy tekstu:

"Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj sie z lekarzem lub farmaceutą gdyż ...." - wypowiadanej na miliard sposobów.

 

Paluch nerwowo wędruje na panel radiowy, a tu: PIECZARKARNIA W POCHWIE SWĘDZI I PIECZE!!!!!!!

 

Albo Ibisz w spierdalającym przed kursorem okienku w przeglądarce internetowej.

 

Czy również kochacie reklamy?

Która reklama sprawia Wam najwięcej "radości"? Mój faworyt to "NIE DLA IDIOTÓW"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no same reklamy potrafią być dobre, zależy od konceptu marketingowców. Jedne są takie że człowiek mysli "Wow! Nigdy bym na to nie wpadł!" a są takie że do głowy przychodzi "Ufff! Nigdy bym na to nie wpadł!" ;) .

 

Polecam tego bloga: http://zjadamyreklamy.blox.pl/html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakbym był w sp z powrotem i byłby temat na lekcjach plastyki- Polska twoja ojczyzna, to bym maznął polish ball ale takiego całego w reklamach właśnie,

rzygam tym zalewem reklam, skrzynkę w bramie opróżniam 5 min z tego syfu i przysięgam na miłosierdzie szatana, że kiedyś dorwę tych ujów co ją zapychają mimo, że im nie otwieram domofonem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak! W przeciwieństwie do innych stacji przy polsacie jestem w stanie zapomnieć co ja w ogóle oglądałam :lol:

 

Mnie swego czasu nieziemsko wkurwiała reklama, w której do drzwi dzwoni kurier, kobieta otwiera i zaczyna drzeć mordę, a zaraz za nią kurier.

O masakra. I jeszcze ten kiepsko nałożony dubbing.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

są fajne reklamy , niech sobe przypomne ,,,(?)/

a nawet za czasów swego picia sam jeden Bilbord wymysliłem : Reklama Spirytusu.

zza zdruzgotanej Stolicy wychyla sie mlody powstaniec ( pelnoletni ) z flaszka Polskiego Spirytu w dloni i rzuca w niemiecki czołg .

pod spodem napis < Zawsze zapali <.

Może byc ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam strasznie denerwowała mnie reklama Fisiela. Matko bosko co to było :D - facet z jakąś strasznie zrobioną maską mającą przypominać głowę królika proponował jakiejś rodzince spożycie Fisiela,po czym tańczył niby jak Michael Jackson...

 

Znalazłem : [videoyoutube=]

[/videoyoutube]

 

A ostatnio znalazłem na yt piosenkę z tej starej reklamy gorącego kubka : [videoyoutube=]

[/videoyoutube]

 

Tutaj pewna śmieszna japońska reklama : [videoyoutube=]

[/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reklamy przechodzą w pozbawiony sensu zwyczajny fanatyzm. Wcisnąć reklamy gdzie się tylko da i kiedy się tylko da, bez względu na to, czy przyniesie to zyski czy straty, bez względu na to, czy będzie to zachęcać czy odpychać klientów, takie podejście zaczynają mieć korpoprzywódcy (niektórzy oczywiście).

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×