Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nowy z zapytaniem co robić


jace73

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

Jestem nowy a skłoniła mnie wizyta w poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie co robić. Co robić gdy żona przed snem wysyła mi smsa " Pozwól mi umrzeć mam nadzieję ze jutro się nie obudzę" do tego zostawiła specjalnie otwartą stronę ( hyperreal.info/node/4473 ) sam nie wiem co robić po zapytaniu co to ma być bo dzwonie na pogotowie zaprzecza ze tylko chce spać i nic nie wzieła. Wszystko to po tym jak przeprowadziłem z nią dziś rozmowę ze mogła by wrócić do pracy ze mam pomysł na otwarcie baru w którym moglibysmy razem sprzedawać. 17 Lat w związku żona nie pracowała. Fakt że miała ciężkie dzieciństwo i została bez rodziców w wieku 19 lat. Do tego rok temu przeszła operację usunięcia macicy co skończyło się źle i potrzebna była druga operacja ratująca życie. Nie che nigdzie wychodzić jedynie na zakupy jak ma dobry dzień a o spotkaniu w towarzystwie już można zapomnieć. Rok czasu nakłaniałem ją by poszła do psychiatry czy do psychologa ale nie chciała tzn nawet poszła raz pozniej przerwała z płaczem że musi wracać w rozmowach do dzieciństwa. Później jak ją naciskałem w końcu poszła do psychiatry i chodzi. Przed świętami lekarka chciała żonę wysłać do szpitala w Lublińcu ale po wielkim płaczu i z względu na 4 dzieci poddałem się płaczowi i zgodziłem się z nią że jest jej to nie potrzebne a teraz żałuję. Teraz siedzę przy łóżku i patrzę jak śpi i się zastanawiam ile wzięła tabletek. Co robić? czy to szantaż ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jace73, Wygląda jak wołanie o pomoc. Nikt , kto się chce zabić nie informuje o tym w taki sposób. Być może nie radzi sobie ze sobą i nie wie jak Ci o tym powiedzieć. Jeśli podejrzewasz , że coś zażyła wezwij pogotowie .

Wzięłą na pewno bo przed snem zawsze bierze ale wzięłą tak żebym widział takie pokazywanie i jak się położyła po 5 minutach wysłała mi dopiero smsa. Bierze jakis Ketrel. Często jak się załamywała po kłótni z 17 letnią córką mnie straszyła że wychodzi i nie wróci nie raz musiałem ją szukać i się chowała poźniej wychodziła jakby nic się nie stało. Sam nie wiem czy teraz nie robi tak samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi to wygląda na typowy objaw bordera, ale mogę się mylić. Ketrel to lek nasenny jeśli jest stosowany na noc, w ciagu dnia odpowiednie dawki łagodzą objawy znacznie podwyższonego samopoczucia. Typowy lek wytłumiający.

Bierze jeszcze jakis PAXTIN a miesiac temu jeszcze PERMAZYNA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co stwierdził psychiatra skoro przepisał leki? Jaką diagnozę postawił? Widocznie albo leki jeszcze nie rozkrecily się albo są źle dobrane skoro nadal jest źle. Ile czasu już bierze te leki i jakie dawki?

 

Nie jestem pewien czy te leki ktore sie stosuje w schizofreniei - pernazyna, lub w schizofreni, manii - ketrel są jej potrzebne. Daje sie je czasem jak pacjent ma lęki lub na uspokojenie. Ale czy żona ma nerwice czy tylko nastroj depresyjny.

 

Poprawilo sie coś po lekach a może pogorszylo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×