Skocz do zawartości
Nerwica.com

Misje Świeckie


OCDman85

Rekomendowane odpowiedzi

Czytam już od jakiegoś czasu frorum akcji humanitarnej ktorej wysłałaś, ale nie da się jednoznacznie stwierdzić że bedę się tam mógł w jakiś sposób przyczynić do rozwoju, w każdym możliwym tego słowa znaczeniu. Nie w głowie mi już wczasy żeby żyrafe zobaczyć.Ja bardziej skłaniam się ku wyjazdowi na stałe. Chyba zdrowiejac z OCD nie nadaje się już do tworzenia EU społeczeństwa:) A mam dużo siły do zaoferowania tam gdzie będzie doceniona:) Egoista co? Stąd pytam o doświadczenia pierwszej ręki , jeśli ktoś takowe posiada i chciałby mnie zachęcić lub odwieść od tego pomysłu z miłą chęcią porozmawiam. Tel na PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OCDman85, rok temu miałam wyjechać na wolontariat na Bliski Wschód, ale nerwica mnie dopadła i musiałam odwołać :/ Marzy mi się wolontariat w Demokratycznej Republice Kongo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

monk.2000, Chorych i niepełnosprawnych mam na codzień gdyż mam brata w takim właśnie ośrodku. Oni mają naprawdę dobrą (nie powiem że godną ale w porównaniu z krajami pd.) świętną opiekę. To nie jest pytanie bo mi się taki klimat włączył tylko pytanie do osób które tam były przeżyły i mogą mi podpowiedzieć z czym oprócz kosztów na które jestem gotowy wiąże się taki wyjazd . Zdaje sobie sprawe że nie będę tam jechał na safari tylko współżyć z tymi Ludżmi i przekazywać im pomoc w postaci doświadczenia ktore sam posiadam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też namawiam do wolontariatu na początek gdzieś lokalnie :).

Na naszym podwórku też nie jest wesoło. To dobre na początek, nabierzesz doświadczenia, a to może jakoś się liczy w wyborze ludzi do pomocy w dalekich krajach, w każdym razie tobie się może przydać. jest sporo do pomocy z dziećmi z nieciekawych środowisk, domy dziecka, osoby niepełnosprawne jak ktoś wspomniał, hospicja. Tu też Cię docenią, szczególnie owi potrzebujący. A dwulicowość znajdziesz wszędzie. Przepraszam za podejrzliwość, ale nie jest tak, że może po prostu chcesz uciec stąd jak najdalej i nigdy nie wracać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×