Skocz do zawartości
Nerwica.com

SAMOBÓJSTWO!


aneczkaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

aneczkaaaa, nie można wywołać sobie śmiertelnej choroby.a do tego jeśli 8 neurologów zaprzeczyło tej chorobie, to czemu dalej sobie wmawiasz ją. idź lepiej do psychiatry który dobrze Ci odpowiednie leki i zacnij terapię u jakiegoś dobrego psychoterapii.

 

umieszczanie tego typów postów na forum jest zabronione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zatem podsumujmy:

- ilość zachorowań na SLA to 1,2-4 przypadków na każde 100 tys. ludzi rasy białej, biorąc pod uwagę, że w Polsce mieszka 38500000 ludzi daje to nam 462-1540 przypadków na cały kraj;

- choroba najczęściej występuje u ludzi pomiędzy 60-70 r.ż.

- częściej występuje u mężczyzn

- ma często podłoże genetyczne

- tę chorobę wykluczyło u Ciebie 8 różnych neurologów, ale dalej twierdzisz, że ją masz

- chorobę "wywołałaś" sama(siłą woli?) i zapaleniem marihuany

 

Nie mam więcej pytań. Ja tylko przypomnę, że namawianie do samobójstwa i pomoc w samobójstwie zgodnie z art. 151 Kodeksu Karnego jest przestępstwem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wywalcie ten temat macie racje przesadziłam... chodziło mi o to ze mam mysli samobojcze jak wiekszosc z was...:(

 

-- 24 mar 2014, 11:14 --

 

wiem wszystko o sla wiem ze wystepuje najczesciej ale nie zawsze..;/;/ mlodzi tez choruja na to.. poza tym mam tego objawy. wywołałam to nie marihuana ale zatrucie nia.. plus ogromny lek towarzyszacy mojemu zyciu czyli stres..:( wiem ze geny odgrywaja role czyli mam je słabe..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×