Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co mi dolega?


somatt

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Na wstępie pragnę zaznaczyć iż jestem tutaj nowy i jeśli ten post jest w złym miejscu to proszę się na mnie nie złościć droga administracjo ;)

 

Mam problem. Od jakiegoś czasu (miesiąc, może dwa) zauważyłem że coś się zmieniło w moim życiu. Mianowicie zacząłem odrzucać społeczeństwo. Nie lubię kontaktu z ludźmi, boje sie go wręcz. Jeśli z kimś gadam to zazwyczaj nie mam wgl tematów ( nawet z przyjaciółmi z którymi jeszcze niedawno przegadać mogłem cały dzień i noc), wstydzę się i czuje że jestem po prostu nudny.

Do tej pory tak nie było. Do tego wszystkiego jeśli już z kimś się komunikuję zauważyłem że zrobiłem się bardzo chamski i źle mi z tym.

Przestałem być kreatywny jak dotychczas i wręcz czuję że odpycham ludzi, jak już do kogoś nawet napiszę to ten ktoś zazwyczaj nie odpisuje.

Mam 18 lat a za miesiąc matura, nie wiem czy to spowodowane stresem, czy czym. Po powrocie ze szkoły idę od razu spać. Budzę się po kilku godzinach, ogarnę co do szkoły, chwila na komputerze i dalej spać. Dodam (nie wiem czy to ułatwi komuś rozpoznanie) że 4 miesiące temu wyprowadziła się moja jedyna siostra wraz z mężem i dzieckiem, a ja pozostałem w domu sam z mamą. W tym samym czasie pokłóciłem się śmiertelnie z najlepszym przyjacielem i od tamtej pory się nie odzywamy, a wręcz jesteśmy wrogami.

 

Czy to jest jakaś choroba czy depresja ? Ktoś wie wgl co to jest? Jeśli macie państwo jakieś pytania, które pomogłyby Wam w odpowiedzi proszę zadawajcie je- odpowiem jak tylko będę mógł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy depresja nie wiem, ale na pewno moment w którym cos sie dzieje niedobrego. Moze mialo wplyw to o czym piszesz, klotnie, stres przed egzaminem i wiele innych byc moze drobnostek niezauwazalnych. Jezeli to prawdziwy przyjaciel, to warto sie pogodzic, dobrze jest miec komu sie wygadac :) Siedzisz za duzo przy kompie, moze zapisz sie na jakis sport? Znajdz sobie w zyciu cel-motywacje i daz do tego :) nie warto przesypiac zycia, jest piekne :) Jak sie bedziesz coraz gorzej czul warto isc do psychologa, badz psychiatry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×