Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hello!


aleks-23

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!! Trafiłam tu przez przypadek przeszukując interent w poszukiwaniu informacji na temat objawów które zaczęły mnie męczyć.

Zaczęło sie jakies 3 lata temu.... ni std ni z owąd , podaczes wakacji z moim ukochanym.... pewnego dnia na plazy dostalam potwornych zawrotów głowy, mdłości..... wszyscy myłsleli że to udar słoneczny. Przeszło po dwoch dniach. jednak zaczeło pojawiac sie także podaczas zajęc na studiach oraz"normalnego" życia. Ktoregos dnia wylądowalam w szpitalu bo wracając z uczelni myslalm ze zemdleje. oblal mnie zimny pot, nogi jak zwaty, zawroty głoy i mdłości...po szerdu badań okazło sie ze jestem zdrowa! a u mnie tym wieksza panika. bałam sie sama wychodzic z domu, do szkoly jezdzilam samochodem bo wtedy jak cos by mi sie stało nikt mnie nie zobaczy! ale nie można było tak dłużej, wiec udałam sie do psychologa!! trwalo to jakie pol roku, moze ciut dlużej! Pomoglo na dwa kojene lata. Nauczyłam sie opanowywać napady paniki. Jednak na początku tego roku powrócily napady ale natretnych myśli (to juz wiem z tego forum). Mianowicie zaczęłąm myśleć jak to jest wyskoczyć przez okno.....a to z kolei wywolywało u mnie potworna panike czy to o cZYm myśle to mysli samobojcze czy nie?? dlaczego wogole cos takie przyhodzi mi do glowy?? i tak dalej.... stąd moja obecność na tym forum...przeczytalam gdzies ze to "standardowy" objaw nerwicy!! a mysłałąm,że moge poradzic sobie sama.....ale z tego co tu [rzeczytałam wnioskuę , że znow musze odwiedzic specjaliste od emocji...... :smile:

ale pryzynam,ze obecnoc tu bardzo mi pomaga!!

teraz wiem, ze to sie skończy na dobre....

Pozdrowionka!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×