Skocz do zawartości
Nerwica.com

NIENAWIDZE SWIATA A W SZCZEGÓLNOSCI SIEBIE! unicestwienie...


aneczkaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Nienawidze siebie mam 23 lata a od roku czasu stałam sie poprostu wrakiem człowieka...

Zaczeło sie niewinnie od wmawiania son=bie chorób było SM, kardiomiopatia serca, a terz SLA..w tym ze ta osatnia jest pewna.. sama stworzyłam siobie to piekło.. nie leczyłam sie z nerwicy, depresji itd i zafundowałam sobie chorobe która powoli odbiera mi sprawnosc fizyczna..

Mam pytanie czy wy zachorowaliscie na powazne choroby przez stres, depresje, oraz zła diete itd...

Dodam ze na to wszystko zapaliłam trwake która wywołała u mnie zatrucie...i chorobe.. nienawidze swojego ciała które wyglada jak flak.. mam mysli samobojcze ale najpierw pozałatwiam sprawy...

Czy ktos jest z czestochowy???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema!

 

Szczerze z Twojego posta można wywnioskować że masz bardzo niską samoocenę, to SLA które wymieniłaś jest pewne na 100%? Tzn. zrobiłaś badania kliniczne i lekarze stwierdzili Ci tę chorobę?

 

Szczerze mówiąc to jeszcze nie słyszałem żeby ktoś sobie SM wywołał stresem i nerwami, przyczyny SM są nadal nieznane a nawet nie przypominam sobie żeby któraś z istniejacych hipotez zakładała wywołanie tej choroby przez takie emocje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sm mysłam ze mam... a wywołam sobie przez stres SLA. czyli zupełnie inna chorobe neurodegeneracyjna...

nie nikt mi nie potwierdził byłam u 8 nauro ale zaden nic takiego nie mówi ale ja to wiem.. mam fascykulacje słabsze miesnie i chudsza jedna noge... wszystko przemawia za to choroba plus jeszcze to ze dretwieje mi reka w nocy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytałam ze w wielu wypadkach tak sie zaczynała choroba...

 

Nie czytaj bo to Cie jeszcze bardziej nakreca. Wiem po sobie. Za duzo internetowej ,,wiedzy" wbilam sobie do glowy i teraz nie moge sie tego shitu pozbyc. Czlowiek w naszym stanie potrafi sobie wyobrazic wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aneczkaaaa, ale ile Ci zajęła ta cała diagnostyka mi nie odpowiedziałaś ;)

 

Przeszłaś badania, które z praktycznie całkowitą pewnością wykluczają te choroby.

 

 

Prócz ośmiu neurologów, próbowałaś też może chociaż jednego psychiatrę :?: Żaden objaw który podajesz nie jest patognomoniczny dla podanych jednostek chorobowych (zawsze mnie fascynowało, jak ludzie się diagnozują na podstawie raptem kilku objawów i to najczęściej oczywiście musi być ten najcięższy kaliber chorób) Nie uważasz, że te Twoje 3 objawy z czego wszystkie mogą mieć takie wytłumaczenie, jak fascykulacje = nerwica, niekiedy stosowane leki, a pewnie z takim zapałem do samodiagnostyki coś tam łykasz, osłabienie mięśni = nerwica, brak ruchu i aktywności fizycznej, osłabiona noga = to może być zwyczajna Twoje subiektywne odczucie, po za tym, możesz ją nieświadomie odciążać w czasie siadania, czy wstawania, mózg mógł się tak "przeprogramować", że dąży do tego osłabienia kończyny np. na skutek tego czytania o wszystkim, nie są objawem choroby :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodziałam do psychologa pomagało na chwile zeby sie wygaac ale nic ppoza tym.. caly czas sadziłam ze jestem chora i ciagle na jedno..;/

 

-- 24 mar 2014, 21:27 --

 

czy ktos brał anafranil???

 

-- 25 mar 2014, 07:15 --

 

psychiatara przepisał anafranil:(((( boje sie go wziac..nie chce go!!! a caly dzien mam mrowienia dretwienia i drganie miesni to SLA...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×