Skocz do zawartości
Nerwica.com

Strach przed byciem aresztowanym.


Gość Auman

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakichś dwóch miesięcy boję się, że przyjedzie po mnie policja i mnie aresztuje. Co chwilę muszę podchodzić do okna i sprawdzać czy nie przyjechali, co jest bardzo uciążliwe. Możliwe że ten strach ma podłoże w schizofrenii?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wbrew pozorom, nie chodzi o żadne "nazi cepy", tylko o... pobieranie gier z internetu. Dziwi mnie, że robię to już wiele lat, a dopiero teraz nastąpił lęk przed aresztowaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Auman ja też czasem mam ataki że mnie zamkną w więzeniu lub szpitalu i to na dożywocie i nigdy stamtąd nie wypuszczą :roll:

To może u mnie wystąpiło to samo co u Ciebie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym wypadku to choroba i potrzebujesz skutecznego leku.

 

Ale tak ot na boku to ja mam w planach przy następnym formacie użyć w końcu truecrypta na laptopie i zewn. dysku, gier praktycznie nie mam, filmów coraz mniej do obejrzenia ale jakby mi policzyli za muzykę to bym potrzebował 1000 żyć żeby zapłacić, wiem, że na razie ściga się tylko udostępniających i to na dużą skalę i pechowych no ale rządy pisu się pewnie szykują więc uj wie co będzie :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Auman, jest tylko jedna szans że mogą Cię aresztować, jeśli ściągałeś te gry za pomocą torrenta lubi innego programu p2p i do tego po ściągnięciu udostępniałeś swoje pliki za pomocą tych programów innym użytkownikom, do tego musiałbyś to robić naprawdę masowo i musieli by Ci jeszcze udowodnić że czerpałeś z tego jakieś zyski, w innym przypadku grozi Ci co najwyżej grzywna ale i to jest bardzo wątpliwe, więc może to Cię trochę uspokoi, nikt do więzienia nie idzie za ściągnięcie paru gier w roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×