Skocz do zawartości
Nerwica.com

jestem nowa i nie wiem czy dobrze trafiłam


patrycjaaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,jestem Pati i mam 18 lat...Pewnie pomyslicie taka młoda i juz ma problemy....nie wiem czy dobrze do Was trafiłam bo jestem tutaj pierwszy raz na tej stronie.Chciałabym aby ktos w koncu mi powiedział co mi jest bo ja juz sama nad soba nie nadarzam.2 lata temu byłam na badaniach i okazało sie ze mam arytmie serca.Czułam sie jak zawsze nic mi nie dolegało,jednak gdzies od poł roku zaczełam odczuwac pewne dolegliwosci.A mianowicie straszne kołatanie serca....byałm w klinice i nie stwierdzo zadnych zmian.Teraz jest ze mna coraz gorzej bo doszło do tego,ze sie denerwuje jak mam w szkole np. cos przeczytac to nie potrawie z siebie głosu wydobyc,zaczynam sie trząść.Z reguły jestem osobą smiała i lubiana i dlatego nie rozumie cos ie ze mna dzieje.Coraz czesciej odczuwam zawroty głowy tj.np rano jak wstaje z łozka lub kiedy stoje długo w jednym miejscu.Zdecydowąłam sie napisac tego posta poniewaz nie wiem jak juz mam z tym zyc ost tydzien był straszny w nocy sie budziłam i nie potrafiłam złapac powietrza moj oddech nie nadarzał za biciem serca.Czułam zniechecenie do wszystkiego,na nic nie miałam ochoty.Kiedy stoje mam nogi jak z waty.Siedze w ławce i czuje jak cos przygniata mnie do ziemi...Nie wiem co to jest w piatek ide do lekarza.Robiłam badania na obezcnosc tarczycy oraz na brak magnezu,jednak wyszły dobrze...Moze to własnie jest nerwica?Prosze o pomoc....pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Patrycjaaaa.

Wiek niestety nie ma nic do znaczenia w przypadku zaburzeń osobowości. Można jedynie pozazdrościć (wieku) :D .

Osobiście też namawiam na wizytę u specjalisty. Będzie Ci łatwiej walczyć z tym, co Cię męczy, gdy będziesz mogła nazwać to po imieniu.

Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heloo byłam u lekarza dzisiaj i przepisano mi tabletki z magnezem,nie wiem czemu bo magnez maiąłm dobry ale wole je zazywac.Poprosiłam o skierowanie do dobrej kliniki i zdziwiła mnie pani doktor bo powiedziała z ejezlei wyniki wsyztskie mam dobre to niemusze i ze niby moje przypadłosci to jest normalne...ja sie zastanawiam czy ona jest normalna,bo jezlei co chwile mam ciemno przed oczami to nie ma watpliwosci ze cos mi musi dolegac...pozdrawiam:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×