Skocz do zawartości
Nerwica.com

Chce zacząć nowe życie


szpilman

Rekomendowane odpowiedzi

Chce zacząć nowe życie,mam 20 lat .Skończyłem gimnazjum,2 lata kiblowałem w szkole .Potem poszedłem do roboty z ojcem ale nie nadaje sie do budowlanki.Moje życie towarzyskie nie istnieje , mam fobie społeczną ,siedze w domu i praktycznie nigdzie nie wychodze.Spytałem sie mamy co by było gdybym poszedł do woja ale ona mi mówi że tam trzeba być bystrym i ogarniętym a ja taki nie jestem.Więc powiedziałem że chciałbym iść do liceum dla dorosłych ,ona powiediedziała mi że bym sobie nie poradził .Tylko żebym sobie znalazł prace która mi bedzie pasowała .Prosze niech mi ktoś doradzi co zrobić z moim życiem.Może jakieś kursy?szkolenia?z pieniędzmi też jest nie za dobrze .znalezienie dziewczyny bedzie graniczyło z cudem,nawet sie nie całowałem ani nic w tym stylu.Chciałbym mieć chociaż jakąś koleżanke żeby mieć z kim pogadać ale mam życie jakie mam.Mam myśli samobójcze i chyba sie zabije bo życie dla mnie nie ma sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzaj, masz dopiero 20 lat i całe życie przed sobą. Możesz poznać wiele dziewczyn. Bynajmniej nie poznasz nikogo siedząc w domu w czterech ścianach. Co najwyżej przez portal randkowy, ale to loteria.

 

Jeśli wiesz co chcesz robić to zawodówka, jeśli nie to rób LO (z matury czy bez, ale niech to średnie będzie, ułatwi ci to życie na polskim rynku pracy gdzie średnie jest już absolutnym minimum). Zrób kurs prawa jazdy oraz jakiś kurs językowy (angielski, niemiecki). Możesz też ogarnąć jakiś kurs komputerowy. LO możesz robić wieczorowo lub zaocznie i jednocześnie możesz gdzieś dorabiać. Im więcej będziesz wśród ludzi tym większa szansa że kogoś poznasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szpilman Witaj Ty leczysz jakos ta fobie spoleczna?Taka diagnoze postawil Ci lekarz?Skad mam wie zebys sobie nie poradził w Leceum dla doroslych?dopiero jak sprobujesz bedziesz wiedzial.W szkole pracy wszedzie sa ludzie i zapewniam,ze mozna poznac ciekawych ludzi tylko trzeba isc pomiedzy ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×