Skocz do zawartości
Nerwica.com

patologiczni znajomi


Rekomendowane odpowiedzi

Mam patologicznych znajomych (pobicia, drobne kradzieże itp.) i mam na nich dowody, tylko zastanawiam się, czy na nich donosić na policję, bo mogą się domyślić (nie każdy ma dostęp do tych dowodów. Byli dla mnie chamscy i ogólnie źli, więc chcę się zemścić i oczyścić miasto z takiego patologicznego bydła, psycholi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o ile w ogóle trafią :roll:

 

Dziady maja fuksa, zawiasy już im minęły, ale chyba wyślę informacyjnie dla polizai, żeby wiedzieli co się dzieje, nawet jak statystyki wyglądają "pozytywnie".

Za pobicie poniżej 7 dni w szpitalu poszkodowany musi chcieć wnieść sprawę, jak nie chce, to gnojom się udaje. W sumie policja coś za słabo działa w takich sprawach wg mnie.

Tamci to "studenci", więc im się udawało często udawać, że nie wiedzą o co chodzi i że to ich ktoś pobił. Coś w stylu "panie bili nas, to ich pobiliśmy"

 

Nie chcę nikomu psuć chumoru, 99,9% jest normalna, paru cwaniaczków się trafiło, ale ich dziewczyny ich reformują, usadzają ich, pantofle :twisted:

 

Zrobię to tak, żeby się nie domyślili, zresztą bez wypisywania gnojków, niech tylko policjanci zobaczą co się dzieje pod ich nosem, ale chętnie bym ich widział w kryminale, albo przy robotach publicznych cały rok :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×