Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zgadnij, którego użytkownika forum parodiuję?


Gość *Ai*

Rekomendowane odpowiedzi

Witam weekendowo Kochani! :papa:

 

Pogoda dzisiaj pod futrzakiem, można by rzec, więc z trudem wyszłam rano do pracy. Ale jak mus, to mus. :bezradny: Święta za pasem, więc obowiązki trza ogarnąć. Poranna kawka szybko postawiła mnie na nogi, więc rzutem na taśmę wyskubałam brewki, opiłowałam wyszczerbiony pazurek, stertę dokumentów schowałam głęboko do szafy, wyskoczyłam do paczkomatu po zamówione perfumy i ani się obejrzałam nadeszła pora na herbatkę popołudniową. Do tego czekolada...kolega z pracy chyba postanowił zadbać o moją figurę. :D I tak, mimo porannego niechciejstwa, dzionek spędziłam pracowicie. :great:

 

Udanego weekendu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojęcia nie mam kogo to parodia :mrgreen:

Psychoanalepsja_SS

 

 

kobiety to dziwki .suczki znam te wasze sztuczki,tylko wykorzystujecie,nie dostałem miłości od mamy,no jakbym miał więcej pieniędzy to bym za pieniądze miał dziewczynę.miałbym się do kogo przytulić i pocałować chociażby.nie zarucham za darmo bo jestem biedny, dziwne, że za pieniądze są chętne dziewczyny a za darmo dziewczynę to normalnie nie da się mieć.zbyt piękne było by gdyby dziewczyna nie traktowała mnie jak powietrze i za darmo się przytuliła do mnie. i to przez te durne dziewczyny. Ja się umawiam na randkę a dziewczyna jest umówiona ze mną i nie przychodzi.mnie to frustruje że za pieniądze można mieć pozorne szczęście ale zawsze jest dziewczyna a ja za darmo nie mogę mieć dziewczyny. nie mam się do kogo przytulić, pocałować.każda mnie olewa. a jak się umawiam przez internet to nie przychodzi. i prawie wszystkie mają chłopaków. nawet same zagadują chłopaków.

a łatwiej jest "chodzić" z dziewczyną za pieniądze. chodzą starsi z takim 16-latkami bo dają im pieniądze. ciągle mnie banują ale mam dynamiczne IP i dobra jest,nie chcę kota.chodziłem długo do psychiatry i psychologa i nic nie pomogli. zawsze odczuwałem brak bliskości. przytulenia i pocałunków. a od lat ten problem narasta do bardzo okropnego problemu. nie mogę opanować popędu seksualnego i normalnie żyć. co jakiś czas mam niespodziewany napady. wszystko w jednym. przygnębienie, problemy z oddychaniem, drgawki na ciele, przyśpieszone bicie serca, cały zalany łzami i chęć popełnienia samobójstwa.chciałbym żeby dziewczyny mnie nie pociągały. żeby nie myśleć o przytulaniu ani całusach. nawet nie dostałem buziaka w usta ja nie mam zamiaru ładować w siebie leki na wszystko. chce się pozbyć durnego popędu do dziewczyn. dziewczyny nie powinny istnieć. wtedy świat byłby piękny. durne dziewczyny się lepią do chłopaków, chodzą za ręce, całują, uprawiają seks. niedobrze mi się robi jak one pozwalają innym mieć normalne życie a ja się przyglądam i cierpię przez to.dziewczyny traktują mnie jak powietrze. a każda że prawie w 100% ma chłopaka.chciałbym też dotykać piersi mojej dziewczyny. dotykać jej skóry, włosów. to dla mnie jest straszne. wielkie chamstwo jest na tym świecie.to moje życie jest dla mnie karą. nie powinienem się urodzić bo tylko cierpię z powodu że żadna dziewczyna ze mną nie jest.cały rozpłakany teraz jestem i mnie ostro boli głowa.straszznnee!!! tylko się zabić. dlaczego ja jestem takim podeptanym gównem że nawet nie mogę dziewczyny podotykać???jestem niepotrzebny na tym świecie. życie jest do dupy :-|:-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×