Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dobry wieczór :-)


carmen.s

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów :) Mam 23 lata i wiele tematów, na które chciałabym porozmawiać z ludźmi, którzy patrzą przez pryzmat taki... zbliżony do tematyki tego forum (cokolwiek to znaczy). Jestem z dolnego śląska i właśnie niedawno skończyłam studia inżynierskie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Lonely94, Łukasz i hobbyturysta ;)

Łukasz, i co, czujesz już że nadchodzi kryzys ćwierćwiecza? :) Moje odczucia ostatnio (a może jak zwykle) w dołku, nie wiem co dalej zrobić ze sobą. Najlepiej byłoby wyjechać do Edynburga albo Budapesztu i rzucić wszystko :)

 

hobbyturysta, no chyba się ktoś znajdzie na całym forum w noc przed poniedziałkiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadziej bo dziś to mógłbym mędzić , żalić się , truć dupę , narzekać do rana :) i pokrzyczeć też mam ochotę. Jak się wam podoba mój czaderski avatar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uma T ta z Kill Billa ? Jako nowy użytkownik nie znam zasad tego forum i czy na tym wątku można narzekać czy też jakiś inny widziałem pt "jęczarnia". Wszystko mnie dziś złości i gdzie są jacyś ludzie na tym forum ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carmen.s o że nie poznałem jessy pinkman to super postać a ta dziewczyna co się udusiła swoimi ... :)

 

monk.2000 a gdzie można ci pomędzić na tym wątku czy priv czy jeszcze co innego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Preferuję gg. Zawsze kogoś łatwo można usunąć, zablokować. :P

 

A jak nie, to napisz coś tutaj.

 

Tyle, że pewnie nic nowego nie wymyślisz, większość smutków się sprowadza do tego samego. ;)

 

Zacznę chyba oglądać filmy, bo tekst mi się ciągle układa przed monitorem w znane już wzory, że tak powiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×