Skocz do zawartości
Nerwica.com

Grzeszki - Czyli czego nie powinniśmy robić, a to zrobiliśmy


AmnuM

Rekomendowane odpowiedzi

- Podpaliłem kiedyś włosy koledze w gimnazjum. Jest rockman'em i chciałem mu zrobić na złość, więc wziąłem zapalniczkę i podpaliłem.

Ludzie musieli go gasić. :twisted:

 

- Kradłem ze stacji benzynowej jedzenie, okulary. Kradłem z biedronki, Żabki, gdy byłem na zwale.

 

- Wytykałem prześmiewczo wady innych, choć ze mną można było zrobić to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

halenore, witam. :uklon:

 

Też czasem sobie myślę, że jestem zbyt poważny, prawy, itd. i że mi życie ucieka przez to.

 

Ale potem sobie myślę: niezdrowe jedzenie, leżenie do 12, wagarowanie, piractwo nałogowe.

 

Dodam jednak, że z powyższymi planuję walczyć. Nie od razu wychodzi, ale np. jak mam dostępny darmowy program to wspieram twórców freeware'u zamiast okradać producentów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś w podstawówce zalałem szkołę. Miałem okres, w którym interesowałem się... spłukiwaczami do muszli klozetowych no i raz na piętrze, na którym miałem zajęcia (ostatnie piętro) idąc do toalety postanowiłem uruchomić wszystkie spłukiwacze w męskim WC, było to w czasie lekcji (unikałem chodzenia do WC na przerwach). Okazało się, że jedna z muszli była zatkana i woda z niej zaczęła się wylewać, ale wróciłem do klasy, zostawiając tak to. Jakiś czas później, gdy zaczęła się przerwa na całym korytarzu na tym piętrze było mokro i woda lała się sporym strumieniem na pierwsze piętro i na parter.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie mi moje prymitywne poczucie humoru :(
Kiedyś w podstawówce zalałem szkołę. Miałem okres

Obserwuję, że wiele ludzi wprowadza do wielu rzeczy skojarzenia seksualne, erotyczne :roll:

Chyba to jakiś naturalny odruch typowej części ludzkości.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpaliłem kiedyś włosy koledze w gimnazjum. Jest rockman'em i chciałem mu zrobić na złość

Tylko dlatego, że słucha porządnej (moim zdaniem) muzy? WTF

Co w niej tak porządnego ?;>.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Indifference1, zrozumiałem, że Twoim zdaniem.. i dlatego jestem ciekaw Twojego zdania na temat tej muzyki.

Możesz odpowiedzieć co widzisz w niej tak porządnego ?.

Nie zrozum mnie źle tylko..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lonely94, to trochę nie na temat. Nie słucham ciężkiego metalu i "darcia ryja" żeby nie było. Pewnie dlatego pytasz bo tak pomyślałeś. Lubię ostatnio posłuchać arctic monkeys, nirvanę kiedyś bardzo namiętnie słuchałam, mansona, acdc, ale też dżem, happysad, metallicę i inne. Wszystkiego po trochę. Ale inne gatunki też się zdarzą. Lubię na przykład pezeta. Ale generalnie większości rapu nie mogę ścierpieć. Tak samo bezsensownego łomocenia, na dyskotece ok ale na co dzień? Nie. Nie potrafię też odpowiedzieć na pytanie co porządnego widzę. Choćby to, że co drugie słowo to nie przekleństwa. Zresztą, nigdy nie spotkałam kogoś, kto słucha rocka/metalu a byłby tępy. Za to agresywnych, przy głupawych dresów już widziałam aż za dużo. Albo na przykład nigdy nie słyszałam żeby to metal pobił, że tak powiem słuchacza rapu. Jakoś zawsze jest odwrotnie. Dlatego poruszyłam temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×