Skocz do zawartości
Nerwica.com

FOTOGRAFIA ANALOGOWA/TRADYCYJNA


Rekomendowane odpowiedzi

EmInQu,a co powiesz na temat aparatów analogowych oraz zdjęć robionych przy ich pomocy?

Co ja powiem? :D Nie za wiele. Dla mnie chyba najistotniejsze jest to, że te fotki mają duszę i są niepowtarzalne. Mój wujek przez wiele lat bawił się robieniem takich zdjęć. Gdy w ciemni wywoływał klisze przyglądałam się temu zawsze z ogromnym zaciekawieniem. Było to niesamowicie fascynujące, choć technicznie dla mnie czarna magia :D

Chyba jedynie za pomocą takiego sprzętu można wykrzesać mroczny/przygnębiający klimat rodem z Hitchcock'a , a to w mojej fotograficznej hierarchii ważności wystarczający powód , by postawić ten rodzaj sprzętu i zdjęć na samym jej szczycie.

 

p.s. Ty Buka jesteś expert, więc może znajdziesz nieco czasu, by nas trochę w tę dziedzinę wtajemniczyć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod włos mnie chcesz wziąść?:P

Kiedyś troche robiłem i nawet wywoływałem sam,ale średnio mi to wychodziło-tz.wołanie.stwierdziłem że cyfrowa lustrzanka da mi większe mozliwości i analoxy kurzą się na półce-ostatnio pstrykałem fotki Prakticą na zlocie:P

mam jeszcze ze 30 przeterminowanych filmów które kiedyś hurtem wszystkie wykupiłem z marketu bo były po 2zło:P

ale nie pisze tu już więcej bo nie mam zamiaru rozbijać na części i tak już wątłego wątku o fotografii,także zapraszam do nurtu głównego;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod włos mnie chcesz wziąść?:P
Jeśli trzeba to nawet łonowy :mrgreen:

 

mam jeszcze ze 30 przeterminowanych filmów które kiedyś hurtem wszystkie wykupiłem z marketu bo były po 2zło:P
Ja mam kilkanaście filmów, których jeszcze nie wywołałam. Czasami lubię pooglądać je pod słońce i powspominać stare czasy fotograficzne.

 

zapraszam do nurtu głównego;)
W większości dziedzin życia stawiam na jasne reguły i przejrzystość, dlatego pozostanę przy odrębnych tematach. ;) W tamtym miszmaszu niczego nie jestem w stanie odszukać pomiędzy off-topem, a konkretami. Stawiam na jakość, nie ilość :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×