Skocz do zawartości
Nerwica.com

a jednak borelioza


angie1989

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

Na forum jestem od grudnia. Przeszłam mase badan i mase objawów...

Wczoraj odebrałam wynik western blot igg i wyszedl pozytywnie.

Wcześniej robilam zwykly test elisa na bolerioze w obu klasach igg i igm, gdzie igm ujemny igg wątpliwy.

przeczytanie artykuly który,znalazlam w doktorze Google o zlej diagnozie dal mi do myślenia.

 

http://mobile.natemat.pl/31239,24-latek-slyszy-diagnoze-jak-wyrok-sm-leczenie-nie-pomagalo-sam-odkryl-pomylke-lekarzy-to-neuroborelioza

 

Zrobilam,tak jak w artykule rozbiłam cysty (mozna je rozbic antybiotykiem doxyratio tinidazol itd lub suplementem,diety opisanym w artykule) i western blotwyszel dodatni.

 

Wcześniej mialam kupe badan...zwiedziłam,mnóstwo lekarzy....

jeśli chodzi o objawy możecie do mnie pisać lub poczytac moje wcześniejsze posty...

 

Teraz musze znalesc dobrego lekarza który leczy bolerioze.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

angie1989, Nie wiem czy najlepsza, ale wiem na pewno , że miesiąc leczenia, tak jak zalecają standardowo w zaawansowanej boreliozie nic nie daje,. Ja się leczę 9 mcy Ilads, poprawa jest ale na pewno nie jestem jeszcze zdrowa,. Po miesiącu nie czułam prawie żadnej poprawy , więc rozumiesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

angie1989, Leczę się w Bytomiu, jak wpiszesz borelioza Bytom, od razu Ci wyskoczy, . Kleszcze miewałam w swoim życiu dawno temu i mam bb prawdopodobnie od prawie 30 lat, . Skutki uboczne mam , nadal czuję się różnie, czasem całkiem znośnie, a czasem kompletnie do bani ,ale niektóre objawy znacznie zmalały , więc mam nadzieję , że będzie kiedyś lepiej,.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

angie1989, Wśród chorych ma bardzo dobre opinie. Często ludzie przyjeżdżają z drugiego końca Polski , żeby się z nim skonsultować. Ja też uważam , że jest dobry, poza tym jest kontaktowy,. Można z nim naprawdę porozmawiać. Tak jak pisałam część objawów np stawowe bardzo mi zmalała, z resztą nadal walczę, . Wizyty mam co około miesiąc, półtora, to kwestia dogadania. Na razie mam sama doustne , ale wlewy też zleca, to kwestia indywidualna. Ja się trochę boję i nie naciskam na wlewy bo to ciężko technicznie rozwiązać i na dodatek mam słabe żyły :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

angie1989, Większość tych badań i tak trzeba zrobić jeśli chce się na poważnie leczyć. Z kontaktem jest różnie bo jest mocno zajęty, można pisać maile, albo dzwonić do asystenta. Wzrok mi się nagle bardzo pogorszył., na dodatek w dość dziwny sposób, bo jedno oko mam na plus, drugie na minus. Zdecydowanie gorzej mam z lewym okiem i wiążę to z bb, ponieważ cała lewa strona mi bardziej szwankuje:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie sam herx powinien trwać krótko , a po nim powinna nastąpić poprawa, ale to chyba różnie bywa. Niestety z tego co czytam w historiach różnych ludzi często pogarsza się na długo :? , może to nie same herxy , dochodzi pewnie osłabienie i inne przyczyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×