Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam wszystkich podobnych


Lukrecja 26

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłam przyłączyć się do Was ,bo z tego co przeczytałam borykacie się z podobnymi problemami jak ja.

Jestem artystyczną duszą - interesują się literaturą, rysunkiem, oniryzmem. Pochodzę z małego miasteczka, położonego na południu Polski, którego osobiście (łagodnie mówiąc) - nie darze sympatią :).

Mam potrzebę rozmowy, bardzo często czuje się niezrozumiana przez ludzi. Może wynika to z faktu nadwrażliwości, z którą boksuje się przez życie. Z samotności i cierpienia , które są jej drugą ręką.

Chciałabym abyście mnie zaakceptowali, bym po prostu nie czuła się odrzucona, abym znalazła wsparcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[Lukrecja 26 Ou. Trochę chyba trudny to temat ?, tak ogólnie mówiąc..

 

 

Przepraszam, że dopytuję ale miewam “dzikie“ sny.. i jestem trochę ciekaw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Lukrecja 26:) Czytając Twój wpis odniosłam wrażenie, że świetnie Cię rozumiem. Także jestem chyba nadwrażliwa. Każdy, kto taki jest nie ma współcześnie łatwo, bo dziś cenne jest bycie twardym, wręcz chamskim nawet. Także z mojej strony zrozumienie masz;) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie można wszystkiego tłumaczyć swoją (nad)wrażliwością, noei. Nie mylcie tej wspaniałej cechy ze słabością (sic!).

 

Nie boksuj się z otoczeniem. Zadbaj o swój plon tak, ażeby to nie grunt decydował jak bardzo będzie on urodzajny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeee, tam. Wszystko zależy. Trzeba się po prostu przestawić i żyć tym całymi siłami <3.

Nie masz za co przepraszać Lonely94, a mówiąc dzikie, co masz na myśli?;>

 

Chciałabym kiedyś się przeprowadzić , ale..... i tu otwierają się argumenty :(

 

Tak, prostacy i prymitywi we współczesnym świecie mają władzę i co za tym idzie - pieniądze:/ ( nie chce uogólniać).

 

Nie mylę. Też uważam ją za wspaniałą - Volterum. To próba walki..... początek drogi.

 

 

 

Dziękuje Wam za wszystkie miłe słowa - widzę, że będziemy mieli o czym rozmawiać. :angel:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×