Skocz do zawartości
Nerwica.com

ott


Gość Variable

Rekomendowane odpowiedzi

ale żes wymysliła :shock:

Jak mam się zapytać , przecież to może byc co najmniej i z 10 pytań co do moich wątliwości , a nawet żadne trafne .

No ale jak ktoś jest Szpiegiem z Krainy deszczowców to niech sobie codziennie zmienia Nicki . Będzie bezpieczny i nie rozpoznają go koledzy z piaskownicy :lol::lol::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurw-wwwia mnie takie co, bo potem nie wiem z kim gadam . Pajacowanie!

Też nie znoszę zmian nicków, tak samo awatarów :P Jak ktoś zmienia nicka to przynajmniej awek powinien zostawiać stary, coby się dało połapać kto jest kto :P

deader, Kalebx3 jakie macie diagnozy? Ciekawe, że zmiana awatara może komuś przeszkadzać. W większości przypadków i tak nie wiecie, z kim rozmawiacie, więc co wam do czyjejś zmiany nicka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3 jakie macie diagnozy?

jakie diagnozy ?

NN , ADHD ,

Mi Avatary nie przeszkadają , tylko zmiany NICKÓW , bo już raz się tak zdarzyło ,że rozmawiałem na PW z kimś cichociemnym itd.

Sam zmieniam Avatary , ale mój pierwszy NICK : Paweł3 zmienił sam Administrator ( a czemu , bo nie ma dżemu ) ;)

 

-- 12 mar 2014, 13:08 --

 

W większości przypadków i tak nie wiecie, z kim rozmawiacie,

co Ty w ogóle gadasz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deader, Kalebx3 jakie macie diagnozy? Ciekawe, że zmiana awatara może komuś przeszkadzać. W większości przypadków i tak nie wiecie, z kim rozmawiacie, więc co wam do czyjejś zmiany nicka?

Diagnoza = depresja. Zmiana awatara czy nicka jest dla mnie o tyle "przeszkadzająca" bo mimo wszystko ułatwiają identyfikację na forum - tylko tyle, nie jest to efekt żadnej nerwicy czy natręctwa ;) Zmiana awatara bardziej mi "przeszkadza" niż nicka, bo jestem wzrokowcem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3, bez sensu. Bo Ty masz taką ułomność, to inni nie mogą modyfikować swojego profilu... Na mój OBRAZ składa się częsta zmiana awatarów

 

liek_4c555e_1798891.jpg

 

jakbyś rozmawiał na privie, widziałbyś nowy nick na starych wiadomościach

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3, bez sensu. Bo Ty masz taką ułomność,

A jeśli wolno spytać jaką Ty masz ułomność?

 

-- 12 mar 2014, 13:34 --

 

jakbyś rozmawiał na privie, widziałbyś nowy nick w na starych wiadomościach

 

 

tak , ale ja mam tyle wiadomości ,że cz ęsto nie łapię , poza tym nie będę wertował stron i poszukiwał kto co miał rok temu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3, ten tekst był za karę za to:

co Ty w ogóle gadasz ?

 

tak , ale ja mam tyle wiadomości ,że cz ęsto nie łapię , poza tym nie będę wertował stron i poszukiwał kto co miał rok temu
Zatem może Twoi rozmówcy robią to celowo :mrgreen: żebyś ich nie mógł zidentyfikować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten tekst był za karę

taka kara ,,, pfeee

tata mi za karę wyłączał telewizor jak sie nie chcialem uczyć.To były kary.

 

Cytuj:

tak , ale ja mam tyle wiadomości ,że cz ęsto nie łapię , poza tym nie będę wertował stron i poszukiwał kto co miał rok temu

Zatem może Twoi rozmówcy robią to celowo żebyś ich nie mógł zidentyfikować

 

 

a wiesz ,że to może byc to ,,,z miliona możliwości . ;) .

Z jakiej jesteś Matplanety ? Ja z OXXX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×