Skocz do zawartości
Nerwica.com

:( :( co mam robić?


ona922

Rekomendowane odpowiedzi

Pisze tu na forum bo już nie wiem co mam robić. Obecnie studiuje kierunek na który chcialam sie dostać, raz sie nie dostalam bo zabraklo mi punktow potem sie dostalam ale zaszlam w ciaze tylko jeden semestr przechodzilam, teraz po ciazy juz chodze normalnie tylko, ze ciagle placze czuje sie gorsza, mam zanizona samoocene, brak pewnosci siebie, wiem ze jesli zrezygnuje ze studiów to będe zalowala tego, ale chyba nie daje rady jak tylko pomysle o jutrze ze musze isc na zajecia od razu czuje scisk w zoladku najchetniej bym przelezala caly dzien przespala i plakala brakuje mi sily na cokolwiek, nienawidze siebie, ciezko mi funkcjonowac.... :( ciezko mi sie skupic na nauce, nic mi nie wchodzi do tego glupiego lba. chce skonczyc ten kierunek, ale wszystko mnie przerasta, a szczegolnie rozne cwiczenia i praktyki... boje sie ze nie podolam temu. obecnie chodze do psychiatry mam przepisany lek Mirtagen 45 wczesniej bralam mirtagen 30, a i jestem w trakcie badania psychologicznego 19 kwietnia mam nastepną wizyte. ciagle nie wiem co mi jest, ja u siebie podejrzewam depresje, ale co to jest nie mam pojecia. Musialam sie wygadac, pewnie i tak nikt mi nic nie odpisze eh :(( coraz czesciej mysle,ze lepiej by bylo, jakby mnie nie bylo ale mam dziecko i nie moge nic zrobic :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zdiagnozuja Cie na wizycie. Co studiujesz tak w ogole? By skonczyc je trzeba uporu i chęci. Z depresja będzie ciężko, ale trzeba stawiać sobie konkretne cele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Depresja zaczeła sie po porodzie, czy jeszcze przed?

Nie poddawaj się, jesteś pod opieka lekarzy, leki i terapia pomogą ;)

Pamiętaj, że po porodzie wciąż buzują w Tobie hormony które potęgują Twoje emocje. Z czasem nieco zelżeją, więc spróbuj nie rezygnować od razu ze studiów tylko przeczekać no i wypisuj się tutaj do woli ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem, że z czasem będzie lepiej. Ale zapewne będziesz próbować coś z tym zrobić, bo mało kto chce być nieszczęśliwy. A z czasem jak człowiek chodzi zdołowany to uczy się jak sobie radzić z tym samopoczuciem. Na pewno znajdziesz jakieś rozwiązanie.

 

Ja lubię szukać jakiś motywujących haseł np. na Demotywatory.pl. Niby ludzie tam dla żartu wchodzą, ale niektóre obrazki przemawiają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedzi :) ppoki co jak mowilam sama nie wiem co to jest, ale wiem,ze ciezko z tym funkcjonować. Jesli to depresja to zaczela sie po porodzie i nie od razu tylko kilka miesiecy po. A studiuję dietetykę, ale jak mówiłam wszystko zaczyna po prostu mnie przerastac. Mam nadzieję ze uda mi sie skonczyc te studia, dla siebie, dla synka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×