Skocz do zawartości
Nerwica.com

Słyszę fragmenty muzyki w mojej głowie...


Zdezorientowany

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem pierwszy raz na forum.

 

Od jakichś 30 minut słyszę, w momentach kiedy nie skupiam się na czymś, fragmenty muzyki gdzieś daleko w moich myślach. Są one bardzo często bardzo krótkie, kilku sekundowe. Słyszałem kilka razy fragment z instr. talerzami, nie zasne, a rano muszę wstać. Boje się, że jak będę prowadził samochód to stanie się nieszczęście. Jak sobie z tym radzić? Czy lekarz rodzinny może mi coś dać na to? Żona śpi obok, w życiu jej nie powiem, będzie mnie miała za wariata. Proszę poradźcie co robić. Czy tak już zostanie? Najlepsze jest to, że niedługo mam rozmowę kwalifikacyjną do pracy na której mi zależy, a w tej pracy kontakty z klientami i częste wyjazdy na miasto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez tak mam, czasami potrafię się rozpłakać z nerwów w środku nocy, bo cos mi się wbije do głowy, odtwarza non stop i nie pozwala mi zasnąć. Nawet jeśli zasnę i muszę wstać w srodku nocy do dziecka - gra nadal. Potrafię rozpoznac instrumenty, ścieżka dźwiękowa jest tak idealna, jakbym słuchała na dobrym sprzęcie, oryginalnej wersji. Jak kocham muzykę, tak w takich momentach chcę wyjąć sobie mózg i wystawić za okno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DzeSss mądre zdania w tym linku bardzo duzo czytałam o schizofrenii i paranoi i zaczęłam miec nawet pewne pkt, że mnie np ludzie obgadują co się ujawniło po tym jak zwierzyłam się z mojego problemu pewnej osobie a potem od innej się o tym dowiedziałam + dodała ta osoba coś od siebie :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdezorientowany, miałeś niedawno jakiś uraz głowy?

zgłoś się do rodzinnego,żeby wykluczyć podłoże organiczne od siebie powiem że też mam taki problem i do dzisiaj właściwie nie wiem co to jest:/,wcześniej się bałam że to schiza ale lekarz wytłumaczył mi to że to się nie zalicza bo słyszenie jest z "wewnątrz a nie zewnątrz"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez tak mam mozliwe ze osoby ktore bardzo lubia muzyke i jej czesto sluchaja maja to bardziej nasilone :smile: sprobuj sie zrelaksowac i pozwolic tej melodii plynac to moze szybciej zasniesz :smile:

 

-- 28 mar 2014, 22:35 --

 

Tez tak mam mozliwe ze osoby ktore bardzo lubia muzyke i jej czesto sluchaja maja to bardziej nasilone :smile: sprobuj sie zrelaksowac i pozwolic tej melodii plynac to moze szybciej zasniesz :smile:

 

-- 28 mar 2014, 22:35 --

 

Tez tak mam mozliwe ze osoby ktore bardzo lubia muzyke i jej czesto sluchaja maja to bardziej nasilone :smile: sprobuj sie zrelaksowac i pozwolic tej melodii plynac to moze szybciej zasniesz :smile:

 

-- 28 mar 2014, 22:36 --

 

Tez tak mam mozliwe ze osoby ktore bardzo lubia muzyke i jej czesto sluchaja maja to bardziej nasilone :smile: sprobuj sie zrelaksowac i pozwolic tej melodii plynac to moze szybciej zasniesz :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×