Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam wszystkich!


markowski

Rekomendowane odpowiedzi

Niedawno odkryłem wasze forum. Znalazłem tu część siebie. w waszych problemach, zmaganiach. Postanowiłem wziąśc w nim czynny udział gdyż jest mi teraz szczególnie ciężko. Mam kolejnego wielkiego doła akórat przed samą sesją :( Niem mam na nic sił. wygląda na to że w ciągu 3 tyg. rostrzygnie się moja przyszłość lub jej brak. :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cel sobie trzeba wyznaczyc,ja wiem ,czasem nie jest to łatwe,znam to z autopsji,ale najgorzej się poddac.

Ja sobie myślę że jak przejrzysz troszkę forum to wszystko wyda się łatwiejsze,zwłaszcza "kroki do wolności",naprawdę ludzie podnosili się z takich dołów że aż trudno w to uwierzyc.

Jednym słowem ,widac jak na dłoni,WSZYSTKO się da ,trzeba tylko bardzo chciec i dążyc do tego.

Pozdrawiam

 

....przecież nikt Nam nigdy nie mówił że będzie łatwo,bo to nie jest łatwe,nierówna walka ale jak widac warto ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm, prawda bywa bolesna, ale tylko dla tych, którzy na siłę nie chcą jej przyjąć. Uważam, że każda prawda jest lepsza od nie prawdy. Kłótnia też bywa konstruktywna, bo zawsze można wiele rzeczy sprostować, wyjaśnić, których nie podjęto by w innych sytuacjach:) Poza tym, Markowski, to Twoja mama! Wybaczy! Uszy do góry!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem trzeba wziąć parę głębokich wdechów zanim coś się powie. To bardzo pomaga w opanowaniu naszych obaw i postaw obronnych:) Cieszę się!

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×