Skocz do zawartości
Nerwica.com

ot


ladywind

Rekomendowane odpowiedzi

ladywind, nie będziesz więcej nakręcać afer. Candy Cię nie zaczepiła tylko Ty Ją. Powiedziałam i zdania nie zamierzam zmieniać. Przy następnej personalnej wycieczce w stosunku do jakiegokolwiek Usera dostajesz osta, a w przypadku braku reakcji trwałego bana. Wybór należy do Ciebie. Dyskusję uważam za zakończoną i proszę, żebyś nie robiła tu off-topa.

wczoraj jak pochwaliłam zdjecie krosa, to przyczepiła sie do mnie ze połowa forumowiczów jest moja, chyba mam prawo czuc sie urazona za takie osady, ghdzie laska mnie na ocvzy nie widziała i wysnuwa sobie bezpodstawne opinie o mnie?

 

-- 06 mar 2014, 22:51 --

 

Może dac trwałego bana, wcale nie bede tesknic za tym forum, bo coraz wiecej tu wrednych osób :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza
mark123, uważasz, że Ci, co na forum rzucają mięsem, czy też uskuteczniają tani "podryw" są bardziej męscy? trolololo :pirate:

Dokładnie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mark123, uważasz, że Ci, co na forum rzucają mięsem, czy też uskuteczniają tani "podryw" są bardziej męscy? trolololo :pirate:

Uważam, że największymi oznakami niemęskości są duża słabość (i psychiczna i fizyczna) oraz duża niezaradność.

dlatego ja wciąż czekam na życzenia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli potrzebny będzie nowy moderator, zgłaszam swoją osobę - jako doświadczoną w tej dziedzinie i będącą swego czasu administratorem pewnego dużego forum i portalu muzycznego :) Ponadto dodam, iż jako osoba bezrobotna, na forum nerwica.com przesiaduję całymi dniami

 

A ja drogą autoawansu chciałbym zostać administratorem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli potrzebny będzie nowy moderator, zgłaszam swoją osobę - jako doświadczoną w tej dziedzinie i będącą swego czasu administratorem pewnego dużego forum i portalu muzycznego :) Ponadto dodam, iż jako osoba bezrobotna, na forum nerwica.com przesiaduję całymi dniami :P

jesli tylko zgłosisz swoja kandydaturę od razu na Ciebie zaglosuję :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×