Skocz do zawartości
Nerwica.com

hej, czy Ty też...?


kathe-rain

Rekomendowane odpowiedzi

nowa jestem, choć przeglądam to forum już od jakiegoś czasu. zdecydowałam się napisać, bo jestem totalnie zdezorientowana.

w moich rozpoznaniach przewijają się dwie diagnozy: borderline i ChAD. ja sama czuję, że ani to, ani to nie jest do końca o mnie, a sama wiem, że mam nienormalnie wysoki poziom lęku. boję się zasadniczo wszystkiego, a ten lęk upośledza moje normalne funkcjonowanie. moje myśli często mnie zaskakują i wkurzają. np. w sklepie kupuje bułkę i daje 10 zł. mam wyrzuty sumienia, że powinnam dać drobniej. gdy wychodzę uśmiecham się i dziękuje, a ekspedientka nawet na mnie nie spojrzy - automatycznie moja samoocena spada, myślę, że mnie nie polubiła, że coś ze mną nie tak... to tylko jeden z wielu przykładów. moje nastroje zmieniają się w ciągu dnia parę razy, czasem bywa tak, że dobry nastrój utrzymuje się kilka dni, a potem jest mega dół. już sama nie wiem co mi jest. nie ma w moim życiu nic stałego. nastroje, zachowania, podejście, ubiór, rzeczy które lubie zmieniają się jak w kalejdoskopie. boję się ludzi. boję się miejsc gdzie jest ich dużo. boje się napisać maila do wykładowcy. boję się uczyć. boję się wszystkiego.

wiem, że moje myślenie w wielu momentach jest spaczone. zamiast cieszyć się, że z egzaminu dostałam 4,5 robię sobie wyrzuty czemu nie 5. jednego dnia uważam, że jestem śliczna, a drugiego już siebie nienawidzę. czuję się jakbym była miksem nerwicowo-chadowo-borderowym.

a już szczególnie uważam, że jestem totalnie nieprzystosowana do typowego dorosłego życia. artystyczna dusza...

 

help...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×