Skocz do zawartości
Nerwica.com

co począć?


Łazarz

Rekomendowane odpowiedzi

mam schizofrenię hebefreniczną, wyleczono mnie z objawów pozytywnych za to bardzo dolegają mi objawy negatywne i dysfunkcje poznawcze.

Nic mnie nie interesuje, niczym nie mogę się zająć bo mnie cofa, całymi dniami chodzę z pokoju do pokoju albo siedzę w fotelu i gapię się w ścianę.

Tak bardzo chciałbym być w stanie obejrzeć jakiś film, tv, zainteresować się internetem jak dawniej albo książkę poczytać ze zrozumieniem.

Bardzo się nudzę i cierpię przez to,biorę 400mg amisanu i 150mg anafranilu.

Po psychodzie wpadłem w depresję popsychotyczną, było to w wyniku drugiego rzutu choroby, lekarze kazali mi się pogodzić z tym, że już nigdy nie wrócę do stanu zanim zachorowałem. Najbardziej mi doskwiera upośledzenie w zakresie inteligencji i zdolności do mówienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łazarz, Witaj Tomek. Przykro mi jak czytam, że znowu czujesz sie gorzej. Myslałam, że wyszedłes z choroby i juz wiecej tu nie wrócisz.Z tego co pamietam,miales zdiagnozowna depresje dwubiegunową, jednak trafiles na dobra lekarke i Cie z tego wyciągneła. Dlaczego teraz przypisują Ci schizofrenie?Co sie stało, że znowu masz nawrót. Jak studia w wawie?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×