Skocz do zawartości
Nerwica.com

Chemiczny i jego walka z wiatrakami


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz to już czysta agresja. Warto przeczytać cały temat. Wiele wyjaśnienia można uzyskać. Nie ma z czego robić sensacji, ponieważ ten link już się pojawił. Nie trzeba czytać wszystkich postów, ale chociaż przejrzeć. Tyle nienawiści... A tak mało zrozumienia dla zrozpaczonych i cierpiących ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

laven, przeciez autor tematu nie cierpi, to zwykly prowokator, ktory brechta sie z was wszystkich. to troll internetowy, dziecko neostrady - ma za zadanie wzbudzenie skrajnych emocji u czytelnika i obserwowanie jego reakcji, delektowanie sie jego cierpieniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego powiedzieć nie można, gdyż nie mam zdolności odczytywania myśli innych. Wolę, żeby ktoś miał ze mnie ubaw, niż miałabym przeoczyć cierpienie. Generalnie to można powiedzieć, że wszyscy tu udają i świetnie się bawią. Na ile jest to prawdą nie da się obiektywnie ocenić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parę osób wypowiadało się na temat forum z którego pochodzisz aurora borealis. Widzę, że się nie mylili...

Problem, to Ty masz. Nie radzisz sobie z agresją. Nie jesteśmy tu żeby wyśmiewać i i mieszać z błotem. Pa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

laven, przeciez autor tematu nie cierpi, to zwykly prowokator, ktory brechta sie z was wszystkich. to troll internetowy, dziecko neostrady - ma za zadanie wzbudzenie skrajnych emocji u czytelnika i obserwowanie jego reakcji, delektowanie sie jego cierpieniem.

 

:shock::shock:

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 2:50 pm ]

No na tej swojej www.psychologii,to się świetnie bawicie :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Róża, co ci tak oczy wyszly z orbit? moze podacc ci numer do mojego okulisty?

widzialem wiele takich przypadkuw jak on, jestem na roznych forach psychologicznych juz od stycznia 2005. jestem po prostu specjalista. i wiem, ze tacy ludzie, jak autor tematu, nigdy sie nei zabija z wlasnej, nieprzymuszonej woli. oni po prostu zeruja na waszych uczuciach, a wy, skad inad wrazliwi i wartosciowi ludzie - dajecie sie wkrecic w jego chore gierki, podczas gdy on ma z was ubaw po pachy. milego nuzania sie w gownie, ja nie zamierzam brac w tym udzialu. wolna wole przede wszystkim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drogi specjalisto-gratuluję poczucia humoru.Przesiąkłeś już niestety atmosferką tamtego forum.Znam to forum,usiłowałam się tam z kimkolwiek dogadać i wierz mi-nie szło.Banda agresywnych,zgorzkniałych kretynów.Takie jest moje zdanie i każdemu serdecznie odradzę aby się w tamtym g***nie(jak to ładnie określiłeś)babrał.Skoro nie zamierzasz tu nikomu pomagać,to najlepiej skorzystaj ze swej wolnej woli i wróć do swoich braci i sióstr na psychologię.A my będziemy się zachowywać tak jak nam odpowiada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Róża, niech zgadne: ty tez grozilas na psychoforum samobojstwem, i oczywiscie dziwnym zbiegiem okolicznosci :lol: go nie popelnilas? czy moze szukalas pocieszenia, zamiast szukac pomocy czy szukac sposobu, aby zmienic swoje zycie na lepsze? w takim razie nie dziwie sie, ze zostalas soczyscie zjebana, zapewne rowniez przeze mnie, bo bylem tam banowany wiele razy, mialem tam wiele nickow ;)

tu, na tym forum, macie, czego chcecie - pocieszenia. i w tym pocieszeniu nuzacie sie w gownie, nic nie robiac i tylko delektujac sie swoja choroba, a raczej: "pseudochoroba".

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 4:05 pm ]

bethi, ja tez zachecam do przeczytania:

www.astral-projection.blog.onet.pl.

 

a nawiasem mowiac: ostatnio w zyciu uklada mi sie wysmienicie. jestem w szczesliwym zwiazku, zdrowieje, a ta dzisiejsza akcja jest tylko dlatego, bo mi sie zwyczajnie nudzi, i was nie cierpie, tacy pedalscy jestescie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Róża, przeczytaj moze, co dopisalem do poprzedniego komentarza.

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 4:08 pm ]

Pseudo to ty jesteś kolego - ale na pewno jesteś chory!

ooo, juz zaczelo sie OBRAZANIE mnie :lol:

wlasnie na to czekalem. staliscie sie DOKLADNIE TACY SAMI, JAK JA, jak twor, ktorego takl bardzo nienawidzicie... :lol::lol::lol:

gratuluje klamliwosci i zaprzeczania samemu sobie...jacy wy humanitarni i tolerancyjni jestescie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam wypowiedzi o mojej "macierzy" i...

 

Co mogę powiedzieć- jest mi po prostu PRZYKRO. :evil:

 

Ja na PF spotkalam naprawdę WIELE wspanialych, świetnych ludzi którzy mi pomogli, ja sama pewnie paru osobom pomoglam, mam za sobą spotkania forumowe...I BĘDĘ bronić mojej "ojczyzny" ;) ze wszystkich sił :evil:

 

jesteście niesprawiedliwi.

 

ŻEGNAM.

 

Mysle ze dyskusja z wami nie ma sensu. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma za przeproszeniem gówno w głowie, mówię to do Ciebie aurora borealis - to nie ma miejsca tu na forum. Nie wiem ile potrzeba Ci wcieleń żebyś zrozumiał, że Twoje prowokacje i próby dołowania ludzi nie przynoszą nikomu korzyści - również Tobie. Ty nie wiesz czego chcesz. Zamiast ogarnąć się i zrobić coś ze swoim życiem, chcesz żeby wszystkim było tak źle jak Tobie. Chcesz wojny? Ja nie chcę, ale nie przeginaj.

 

PS. Swoją drogą - dzięki za reklamę na Twojej stronie - przydadzą się kolejne linki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×