Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak się czujecie po alkoholu?


evvelinka

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawi mnie czy tylko ja po alkoholu źle się czuję i to od razu. Wszelkie zawroty głowy, zaburzenia równowagi i inne tego typu się wzmagają.

Dzisiaj poszliśmy z moim chłopakiem na pizzę i piwo, wypiłam połowę 0,5l i jak wstałam od stołu myślałam, że nie dojdę do domu. Już wcześniej na spacerze źle się czułam, ale po tej wizycie w knajpie masakra. Moje nogi zrobiły się ciężkie, chwiało mnie i ledwo szłam. Musiałam się całą drogę go trzymać. Cholera mnie już bierze od tego wszystkiego.

Czytałam, że przy nerwicy po wypiciu alkoholu wszystko przechodzi, mi się nasila. Chyba długo nic już nie wypiję :(

 

A jak u was?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak opisałaś wyżej, czułam się kiedyś po alkoholu kiedy brałam benzodiazepiny. Do czasu, aż zdarzył mi się totalny zjazd i postanowiłam więcej nie łączyć leków z alkoholem. Jednak nie trwało to długo, z tym, że już nie upijałam się/nie upijam się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 1-2 piwach czuje się dobrze. W zeszłym roku na majówce, zdarzyło mi się wypić 6 piw i byłem trochę wstawiony, bo przeważnie nie pije, a jak już pije to mało. Czułem się całkiem dobrze, dobrze mi się rozmawiało z innymi, ale w nocy jak zamknąłem oczy, to już kręciło mi się lekko w głowie i ciężko było zasnąć. Teraz w ogóle nie pije od kilku miesięcy i jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

swoją drogą jestem teraz po alkoholu xd

 

MLEKA bys się napiła nasen . a nie trucizny :evil:

 

-- 28 mar 2014, 01:46 --

 

po alko jest tylko rzyganie, lęki , zatruta Panna Wątroba i kac i hu-i na dokładkę.zlamamy . Jebać Alkohol!!!

 

-- 28 mar 2014, 01:49 --

 

nie laczy sie prochow z alko

 

czego to człowiek nie wymyślili ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam podonie jak evvelinka, po wypiciu nawet niewielkiej ilosci (np. 1/4 szklanki wina) czuje jakbym wypila cala butelke :) Ostatnio trzymalo mnie to ze 3h ! A ogolnie czesto mialam tez lęki po alko.

Potem jak juz przejdzie "faza" to zaczynaja sie objawy fizyczne - wysoki puls cala noc, nie moge spac, nie dobrze mi itd. I kolejny dzien do dupy - kac jak po niezlej imprezie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy rzecz w tym, że ja nigdy aż tak nie miałam. Kiedyś z koleżanką wypiłyśmy na spółkę połówkę wódki i jeszcze po wielkim kielichu.. chciało mi się tylko spać, a następnego dnia zero kaca. Teraz dwa łyki i czuję się narąbana.. tak jak mówi nerwa. Problem jest taki, że coś mi się dziwnego od roku dzieje i nie wiem co. Po alkoholu mam meeeega zawroty jakich nigdy nie miewałam i robią mi się bardzo ciężkie nogi. Tak jak na trzeźwo mnie buja i kołysze w czasie chodzenia tak po alkoholu mam tak samo jak nie gorzej.

 

nerwa mi się tak dzieje od gdzieś marca ubiegłego roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×