Skocz do zawartości
Nerwica.com

to i ja się przywitam...


martuchna

Rekomendowane odpowiedzi

Mam na imię Marta i w tym roku kończę 20 lat. Od 9 lat mam nerwicę, 7 lat miałam anoreksję, a 3 klasy gimnazjum zwykła nerwica przerodziła się w zaburzenia lękowe. Nie mam żadnego wsparcia ze strony rodziny w mej chorobie (przede wszystkim to oni przyczynili się do jej rozwoju). Gdy skończyłam 18 lat zapisałam się do psychologa, psycholog zasugerował wizytę u psychiatry, a psychiatra skierowała mnie na terapię. Pod koniec grudnia uświadomiłam sobie dlaczego choruję (brak wsparcia ze strony bliskich, częste rozczarowania ich zachowaniami) i od tej pory jestem totalnie rozbita. Często płaczę z byle powodu, czuję się samotna, niezrozumiana przez społeczeństwo i odrzucona. Mam przyjaciółki jednak nie chcę je dobijać swoim wiecznym mędzeniem. Jakoś tak uszło ze mnie to życie, chęć walki i nasiliły się myśli samobójcze. Powiedziałam mamie o terapii po 7 miesiącach ale zbagatelizowała to.. czuję tylko ból. nic więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

martuchna, Witaj, czym się Pani interesuje? Jakieś pasje?

 

Podróże, fitness, moda (retro, vintage), kino, teatr, koncerty (fanka Misfitsow ;p), w przyszłości chcialabym się zapisać na zajecia baletu dla dorosłych a póki co staram się spełnić swoje największe marzenie- dostać się na medycynę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×