Skocz do zawartości
Nerwica.com

za bardzo sie przejmuje


10minut

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mój problem polega na tym ze się za bardzo wszystkim przejmuje i martwię... potrafię przejmować się problemami w pracy które tal naprawdę nie maja dużego znaczenia, mam przez to problemy z kontaktami z innymi ludźmi cos w rodzaju fobii społecznej.. staram się to maskować i udawać ze jest ok i dobrze się czuje ale tak nie jest... Czasami zdarza mi się ze jest tak jakbym chciał żeby zawsze było - miałem kilka razy takich dni ze nie przejmowałem się prawie niczym, małe problemy nie istniały a dużymi problemami przejmowałem się mniej niż teraz tymi małymi.. chciałbym żeby tak zawsze było bo wtedy byłem bardzo rozmowny i nie balem się niczego.. ale taki dzień zdarza mi się może ta, w miesiącu.. możecie mi pomoc? Chciałbym wreszcie żyć normalnie

 

-- 23 lut 2014, 21:28 --

 

Odswiezam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram przedmówcę - psychoterapia mogłaby być w Twoim przypadku dobrym rozwiązaniem. Na pewno warto spróbować.

 

Jeżeli uważasz, że jest to już "duży krok" to możesz go jeszcze poprzedzić lekturą jakichś poradników psychologicznych. Sporo jest ich nawet w empiku - myślę, że są duże szanse, że jakiś przypadnie Ci do gustu i będziesz mógł z niego wydobyć coś dla siebie.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×