Skocz do zawartości
Nerwica.com

Bardzo prosze o pomoc


kOnOrusek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Przejde do rzeczy

Moj problem zaczol sie jakies 4-5lat temu kiedy zaobserwowalem ze z moim spostrzeganiem swiata dzieje sie cos nie dobrego,zaczelo sie to stopniowo ale bylo tak ze

na codzien widzialem wszystko jak by po delikatnej dawce alkoholu np.1 piwo.po jakims czasie zaczelo sie najgorsze,na poczatku bardzo zadko w odstepach miesiecznych

np. kosilem trawe kosiarka i gdy zaczelem kosic pod drzewami i spojrzalem na galezie drzew ,,wlaczalo,, sie w moim wzroku widzenie jak by w 3D,(bardzo wyrazne widzenie,szok,goraco,baaaardzo nie przyjemne uczucie,lęki)i utrzymywalo sie okolo godziny,przy czym nie moglem sie wziasc w garsc,powtarzalo i powtarza sie to coraz czesciej,to uczucie...gdy sobie nawet przypominam odechciewa sie zyc,pierwsze moje kontakty z lekarzami w tej sprawie byly takie ze poszedlem do okulisty,okazalo sie ze wszystko ok,drugi okulista i znow wszystko ok.neurolog zlecil badanie rezonansem magnetycznym,ENG, oraz BERA, WSZYSTKO OK,po mocnieszym napadzie widzenia w 3D zona zawiozla mnie na pogotowie,patrzyli na mnie i sugerowali ze w pracy ktos mi cos dodal do picia czy cos w tym stylu(co jest nie mozliwe).lecz pewna pielegniarka zasugerowala nerwice i udanie sie do psychologa.tak tez zrobilem.diagnoza:nerwica lękowa lek mozarin.drugi psycholog:mozarin i afobam.jedynie afobam jako lek dorazny dawal w jakims stopniu ukojenie.tak jest do dzis ale nie moge normalnie funkcjonowac przede wszystkim w pracy.Gdzie jest duzo elementow i szybkich ruchow ktore wywoluja widzenia w 3d oraz leki.dodam jeszcze ze nie moge patrzec na krzaki(duzo elementow),czasami drzewa,w tlumie ludzi to samo.czy to tylko nerwica?czy ktos wie lub mial lub ma taka chorobe?chodzi mi glownie o to zle widzenie w 3D.Bardzo prosze o kontakt,i odpowiedzenie na moj post.prosze wszytkich boje sie ze zostawie w koncu swoja zone i 3 letnia Maje.tak sie nie da zyc.chce byc normalny jak z przed 5 lat.:((((((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też miałam lęki ale pomogły mi leki antydepresyjne,biorę 4 tydzień. Po tygodniu była poprawa i teraz lęków nie mam. Nie wiem czy jak je odstawie to lęki nie wrócą ale mam je brac pare miesięcy więc narazie o tym nie mysle. Być może masz źle dobrany lek albo za słaby. Odwiedź psychiatre. Poza tym każdy tu na forum doradza psychoterapie ale ja się jeszcze nie zdecydowałam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.02.2014 o 12:54, malina87 napisał:

Ja też miałam lęki ale pomogły mi leki antydepresyjne,biorę 4 tydzień. Po tygodniu była poprawa i teraz lęków nie mam. Nie wiem czy jak je odstawie to lęki nie wrócą ale mam je brac pare miesięcy więc narazie o tym nie mysle. Być może masz źle dobrany lek albo za słaby. Odwiedź psychiatre. Poza tym każdy tu na forum doradza psychoterapie ale ja się jeszcze nie zdecydowałam...

Ja prawie 3 tygodnie na antydepresancie, ale dzisiaj coś kiepsko i benzo poszło, nie wiem czemu, może dlatego że wczoraj psychiatra kazała mi wziąść też na próbę pramolan, no i zabrałem wieczorem, jazdy się zaczeły jak na pierwszych dniach po asertinie, także podziękuje, wole zostać i czekać na pełne działanie asertinu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×