Skocz do zawartości
Nerwica.com

HOCD, GAYOCD, obawy przed byciem homo/hetero


lockheed

Rekomendowane odpowiedzi

Jest to temat ku pokrzepieniu serc. Temat dla tych, którzy zmagają się z tym. Oto moje rady:

 

1. Nie dajcie sobie nic wmówić (że jesteście gay czy coś), taka osoba wie że jest homo... kropka

2. Wydawać wam się może dużo rzeczy.

3. Czujecie się z tym źle = choroba = nie wiecie czy na pewno czujecie się źle... itd

4. Macie czasem dni że na 100% jesteście homo? To kooooniec itp? Homo nie ma dni homo!

5. Im więcej o tym myślicie tym gorzej. Zajmijcie się czymś innym, postarajcie się chociaż.

 

Dlaczego zawracam gitarę? Otóż po 4 latach morderczej męki z HOCD, wyleczyłem się z tej obsesji prawie w 100%. Niech ktoś poczyta moje posty i ironmike, jak się czułem co przeżywałem. Ironmike to początki mej męki (1 rok), świrowałem kiedy ludzie mówili, żebym się nie przejmował, że bycie gay jest ok. Może ok, ale nie dla hetero :) Nazywałem to dziwne uczucie w penisie podnieceniem, jednak tak naprawdę nigdy się nie podnieciłem.

 

Co widzę w facetach teraz? Zdrowy stosunek np "chcę być taki jak on", "on jest super, też tak chce"

 

Co widzę w dziewczynach? "ale zajebista, chciałbym ją ekhm...", "ale czekoladka mmmm"

 

W obu opcjach czuję się jak najbardziej ok.

 

Chciałem pozdrowić osoby które walczą w szczególności z HOCD. Dacie radę. Chybanerwica jak to czytasz, to trzymam kciuki!~

 

PS: Osoby homo, wiem że często chcecie pomóc nam z HOCD, ale jest to bardzo ciężkie. Jeśli nie odczuwaliście strachu przed byciem hetero, nawet nie wiecie, że niektóre niby niegroźne słowa mogą przysporzyć strachu. Jeżeli chcecie radzić, nie porównujcie tych osób do siebie, bo im to zaszkodzi.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×