Skocz do zawartości
Nerwica.com

cześć


haroldek10

Rekomendowane odpowiedzi

byłem dwa razy z kobietą chorą na CHAD, i alkoholiczką, kocham ją dalej i tęsknię, jest teraz w zakładzie zamkniętym, ja nie piję i nie palę, i jestem zdrowy, byłem z nią dwa razy i nie udało się, ona się do mnie odezwała za 1 i za 2 razem, mówiła że też mnie kocha, za 1 razem zerwała ona bo mnie zdradziła z innym alkoholikiem, za 2 razem ja się dowiedziałem że coś czuje do innego alkoholika, ona była tylko z takimi typami, tylko ja nie piję, kocham ją i tęsknię strasznie mocno, dobrze nam było razem, wspierałem ją, wszystko było dobrze aż ona zaczeła pisać z alkoholikiem co już z nim była, on ją wciągnął do picia, co robić? kocham ją i nie ważne że jest chora na CHAD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haroldek10, wielokrotnie przekonałem się, że jak ktoś pyta "co robić?" to ma w głowie rozwiązanie (zna odpowiedź) tylko z różnych przyczyn nie jest gotowy go wykonać...a jak jest u Ciebie?
ja nie wiem co robić w tej sytuacji bo wydaje się beznadziejna

 

-- 24 lut 2014, 18:54 --

 

nikt mi nie poradzi co mam robić?

 

-- 24 lut 2014, 18:55 --

 

haroldek10, wielokrotnie przekonałem się, że jak ktoś pyta "co robić?" to ma w głowie rozwiązanie (zna odpowiedź) tylko z różnych przyczyn nie jest gotowy go wykonać...a jak jest u Ciebie?
ja nie wiem co robić w tej sytuacji bo wydaje się beznadziejna

 

-- 28 lut 2014, 14:16 --

 

nikogo tak bardzo nie kochałem jak ją, dla zrobię wszystko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×