Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wampiry energetyczne


mrs bug

Rekomendowane odpowiedzi

nika_44,

nie jesteś mało inteligentna ,wywód "prze ro" jest po prostu mdły i bez oparcia w rzeczywistości ( totalny brak dowodów) na istnienie zjawiska wampiryzmu energetycznego.

Jedyne prawdziwe wampiry energetyczne to biedota podłączająca na lewo prąd .

 

jaki wampiryzm ? Gdzie jest jakiś mały dowód ? Daj cień dowodu? No nawet zgrabnie skonstruowane kłamstwo?

Jasie z takim jeszcze nie spotkałem . Dla mnie zahacza to o -obcy zbudowali piramidy.itd.

 

 

brokenwing dzieki za miłe słowa. A już myślałam, że coś ze mną nie tak, że te teksty do mnie nie trafiają.

Pozdrawiam!! :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówiąc o takich wampirach miałem na myśli osoby toksyczne.

 

oraz osoby które wykańczają innych nerwowo.

 

 

O, tu się z Tobą zgodzę. W moim otoczeniu spotykam osoby toksyczne i działajace na mnie jak płachta na byka.....za którymi nie specjalnie przepadam i w miarę możliwości staram się unikać. Po co mam sobie psuć humor, skoro nie muszę.......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie toksyczni

 

„Szacunkiem darzą niewiele osób poza sobą samymi .

Przeważnie nie atakują tylko tych , od których są w jakiś sposób uzależnieni .

Ale jest to tylko stan przyczajenia i czekania na okazję do pokazania kto tu naprawdę rządzi.

Są to tacy drapieżcy w naszym ludzkim stadzie .”

 

„To ktoś, kto uprzykrza ci życie, pozbawia cię poczucia własnej wartości, nie wspiera cię, nie

zachęca do rozwoju, nie życzy ci dobrze, nie cieszy się z twoich sukcesów. Toksyczni ludzie gaszą

wszelki entuzjazm, a widzą w tobie tylko wady. Są pełni zazdrości, zawiści i cierpią, gdy patrzą na

twoje sukcesy. „

 

Moj dyrektor :shock:

 

Nie trawie s.......a, centralnie wampir. Miedzy innymi dlatego chce teraz zmienic prace.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj dyrektor :shock:

 

Nie trawie s.......a, centralnie wampir. Miedzy innymi dlatego chce teraz zmienic prace.

 

A masz już coś innego na oku???

Zazwyczaj wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Nigdy nie wiadomo czy po zmianie pracy nie trafisz na jeszcze gorszego.

 

 

Jest to tylko jeden z powodow. Glowny to kasa - firma ma teraz kiepski wynik, poobcinali nam pensje, premie, socjal, zabrali mi auto etc. Spoko, az taki delikatny nie jestem, zeby przed nim wiac :)

 

Czy mam cos na oku ? Szukam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Czy mam cos na oku ? Szukam.

 

Życzę zatem powodzenia w szukaniu i znalezienie pracy, o jakiej marzysz.

Nie jest to dziś takie proste. Zwłaszcza w Polsce północno-wschodniej, gdzie mieszkam. Ja na szczęście mam pracę, którą bardzo lubię i nie chciałabym zamieniać na inną.

Pozdrawiam!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też sądzę że znam kogoś takiego..po prostu potrzebuje cudzej energii.

Ta osoba bardzo lubi siać konflikty gdy nie skłóci kogoś ze sobą to chodzi obrażona a gdy jej się to udaje chodzi w doskonałym nastroju. niestety tacy ludzie przenoszą to na swoje dzieci. a patrzy tylko swojego dobra nie obchodzą ja bliscy ona uważa ze wszystko nalezy sie jej... a niestety takich ludzi nieraz nie da się omijac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bede twardo bronil mojego poglądu .

Odczucie utraty energii wynika z niechęci do,lub irytacji osoba .

Po prostu bardzo nas meczy ta osoba i takie zmęczenie psychiczne ,odczuwamy jako utratę energii.

 

Do zwolenników wampiryzmu energetycznego mam kilka pytań.

-jaki receptor pobiera energie z innej żywej istoty.?

-przesył bezprzewodowy czy pępowina z ektoplazmy?

-Czy nie wydaje się wam ,ze po śmierci wampiryzmu fizycznego ,zadanej Drakuli przez naukowców ,coś musiało wypełnić lukę .Wiec stworzyliśmy inny rodzaj wampira .Bo lubimy czuć lęk?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bede twardo bronil mojego poglądu .

Odczucie utraty energii wynika z niechęci do,lub irytacji osoba .

Po prostu bardzo nas meczy ta osoba i takie zmęczenie psychiczne ,odczuwamy jako utratę energii.

No i właśnie na tym polega zjawisko wampiryzmu energetycznego. Nie wczytywałem się specjalnie w te teorie powyżej, ale ta wydaje się być całkiem trafna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roberrrto, Ja odnoszę wrażenie ,że autor tematu .

Przemyca myśl-jakoby istnieli ludzie ,kradnący energie/siły witalne innym ludziom .

A właśnie chodzi mi o to,że to zmęczenie psychiczne jakimś indywiduum ,odczuwamy jako zmęczenie fizyczne /brak energii/apatie etc

Tylko,że zapominamy o tym -jest to zwykle odczucie subiektywne ,bo przecież własne .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jasne, że subiektywne, przecież ta sama osoba, która nam ''wysysa energię'', męczy nas, wqrwia, irytuje itd może dla kogoś innego jest fajnym kumplem, przyjacielem i w ogóle fajnym człowiekiem. I tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co piszecie to wniosek jest jeden zaburzeni rodzice rodza zaburzone dzieci i one są wampirami i dochodzi podłoze genetyczne i mamy psychiatrie murowaną i zjebane życie...a co do obcych cóż od nich łatwiej odejsc jak ktos złe działa na ciebie apropo wampiryzmu znam bioenergoterapeute który kto leczy i inne takie bajery ponoć bardzo dobry...jest też egzorcystą ,jasnowidzem,bioterapetą....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co piszecie to wniosek jest jeden zaburzeni rodzice rodza zaburzone dzieci i one są wampirami i dochodzi podłoze genetyczne i mamy psychiatrie murowaną i zjebane życie...a co do obcych cóż od nich łatwiej odejsc jak ktos złe działa na ciebie apropo wampiryzmu znam bioenergoterapeute który kto leczy i inne takie bajery ponoć bardzo dobry...jest też egzorcystą ,jasnowidzem,bioterapetą....

 

dodam tylko ze jest jeszcze wróżka Elwira i te ładne cycate co to nas namawiają na odszukanie wolnej linii ..z plikiem banknotów w reku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapominacie jeszcze o przypadkach kiedy ten toksyczny osobnik czy tzw wampir energetyczny jest bliska nam osoba np partnerem czy przyjacielem czyli ktos kogo darzymy bardzo pozytywnymi uczuciami (a przynajmniej na poczatku) a co rownie czesto sie zdarza

dla mnie zjawisko' wampiryzmu energetycznego' jest scisle zwiazane z emocjami - osoba tokstyczna/'wampir' zeruje na tych uczuciach niewazne czy sa zle czy dobre

emocje sa jego sila napedowa - im wiecej o nim myslimy np walczac z nim tym on rosnie w sile i pozbawia nas zyciowej energii a on oczywiscie robi wszystko by nasze mysli krazyly wokol niego

po moich ostatnich ksiazkowych doswiadczeniach z transerfingiem bardziej naturalne wydaje mi sie okreslenie takiej osoby mianem czlowieka-wahadla

wg wyzej wspominej literatury wahadla mozna omijac lub tlumic - walka z nimi ma takie same skutki jak poddanie sie mu

chetnych polecam poczytac zelanda - nawet jesli sie nie wierzy i nie chce uwierzyc w takie rzeczy- czyta sie milo a ja dodatkowo znalazlam 'wyjasnienie' wielu zjawisk w swoim zyciu zeland czesto ubiera w teorie prawidlowosci ktorych od dawna bylam swiadoma ale nie potrafilam nazwac usystematyzowac

a kto wie moze faktycznie cos w tym jest :mrgreen:

i zanim ktos nie sprobuje zabraniam negowac prawdziwosc tych teorii :P8)

jak bede miala chwila to zaloze odzielny watek ciekawe czy ktos praktykowal i ma jakie doswiadczenia w temacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dodam tylko ze jest jeszcze wróżka Elwira i te ładne cycate co to nas namawiają na odszukanie wolnej linii ..z plikiem banknotów w reku

Uwielbiam je

:105: Patrzę sobie na nie i sobię myślę, że ja też mógłbym tak tam siedzieć i zachęcać. Co prawda cyc mam mniejszy..:( Niewiele mniejszy, ale mniejszy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli ktos kogo darzymy bardzo pozytywnymi uczuciami (a przynajmniej na poczatku) a co rownie czesto sie zdarza

dla mnie zjawisko' wampiryzmu energetycznego' jest scisle zwiazane z emocjami - osoba tokstyczna/'wampir' zeruje na tych uczuciach niewazne czy sa zle czy dobre

 

hehe a mi na myśl przyszło,że są także przypadki głupoty ludzkiej, która świetnie potrafi siebie oszukiwać.. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bede twardo bronil mojego poglądu .

Odczucie utraty energii wynika z niechęci do,lub irytacji osoba .

Po prostu bardzo nas meczy ta osoba i takie zmęczenie psychiczne ,odczuwamy jako utratę energii.

No i właśnie na tym polega zjawisko wampiryzmu energetycznego. Nie wczytywałem się specjalnie w te teorie powyżej, ale ta wydaje się być całkiem trafna.

 

 

Mi tez wydaje sie trafna. Tu nie chodzi o jakies czary, tylko odczucia - to ma podloze tylko i wylacznie psychologiczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×