Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czego boicie się Najbardziej?


AddictGirl21

Rekomendowane odpowiedzi

Oprocz powaznych chorob, o czym nie pisze, zeby nie zasmiecac kolejnego watku, najbardziej boje sie tego, ze popadane w calkowita stagnacje, ze pod koniec zycia nie bede mogla powiedziec, ze zrobilam cos pozytecznego, czegos dla siebie i dla innych, nie zrealizowalam chociaz jednego marzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oprocz powaznych chorob, o czym nie pisze, zeby nie zasmiecac kolejnego watku, najbardziej boje sie tego, ze popadane w calkowita stagnacje, ze pod koniec zycia nie bede mogla powiedziec, ze zrobilam cos pozytecznego, czegos dla siebie i dla innych, nie zrealizowalam chociaz jednego marzenia.

 

Widzisz Ellwe, dobrze, że masz świadomość swojego lęku bo to daje Ci możliwość "realizowania siebie" w celu uniknięcia Twoich obaw...

Swoją drogą obserwując ludzi dookoła wiem, że nie jesteś jedyną ofiarą tego lęku...

Nic to, głowa do góry i bierz Świat w swoje magiczne ręce... :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ellwe,

 

Heh, śmieszne to i tragiczne zarazem bo też tak mam :(

Może dlatego, że nigdy niczego nie doprowadziłam do końca.

Zawsze się poddawałam...Czy to szkoła, czy studia czy związki.

Taki mój urok...

Nie fajny ten urok więc chyba czas najwyższy to zmienić, tylko jak ?!?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może dlatego, że nigdy niczego nie doprowadziłam do końca.

Zawsze się poddawałam...Czy to szkoła, czy studia czy związki

 

Ja zawsze mylsalam, ze jestem leniwa, albo mam problemy z uwaga i skupieniem, ale nie bo przeciez jak ktos stoi nade mna z batem to daje rade cos dokonczyc. dopiero ood psychiatry dowiedzialam sie, ze istnieje cos takiego jak dystymia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje najsilniejsze lęki to lęk przed agresją, gdy ktoś jest na mnie zły; przed nastolatkami; przed długą wypowiedzią ustną, która ma być oceniona; przed przyssaniem się do mojego ciała miękkich przedmiotów z powietrzem w środku.

 

A z obaw racjonalnych najbardziej boję się najbardziej boję samodzielności i mierzenia się ze problemami dorosłego życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×