Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam,cieszę się, że nie jestem sama, poznajcie moją histori


ekspert_abcZdrowie

Rekomendowane odpowiedzi

xyz90, ja Tobie również na urodziny życzę dużo zdrowia i spokoju! ;) Cieszę się, że podzieliłaś się z innymi swoją historią. Domyślam się, jak bardzo nerwica utrudnia Ci życie, ale dobrze, że możesz pracować, masz wsparcie bliskich - mamy, narzeczonego. Wiele osób z nerwicą nie jest w stanie nawet pójść do pracy. Dobrze, że podjęłaś leczenie, że bierzesz leki. Zastanawiałaś się jednak nad psychoterapią, by poznać źródło swoich lęków?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, nie zastanawiałam sie nad tym, to wszystko jest takie nowe, swieże.. Najbardziej chciałabym aby wszystko mineło bez zastanawiania sie skad sie pojawiło w moim życiu, nie chce analizować, chciałabym aby było normalnie. Czy kiedyś bedzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, nie zastanawiałam sie nad tym, to wszystko jest takie nowe, swieże.. Najbardziej chciałabym aby wszystko mineło bez zastanawiania sie skad sie pojawiło w moim życiu, nie chce analizować, chciałabym aby było normalnie. Czy kiedyś bedzie?

xyz90, nerwicę daje się skutecznie leczyć, więc wierzę, że będzie normalnie :) Obawiam się jednak, że bez świadomości źródeł swojej choroby, trudno będzie Ci wrócić do tej normalności i że nerwica może nawracać. Nerwica nie bierze się z niczego, ma swoje konkretne przyczyny i warto je jednak poznać np. podczas terapii, by móc sobie skutecznie radzić ze stanami lękowymi. Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×