Skocz do zawartości
Nerwica.com

strzałka dla wszystkich znerwicowanych :)


de.mon1914

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich znerwicowanych i pogrążonych w depresji. Jeszcze do niedawna nie wiedziałem, że to taka paskudna przypadłość... dopóki samemu się tego nie doświadczy nie sposób tego zrozumieć. Dziś lekarz powiedział mi, że wszystko jest do uleczenia i nastawienia na właściwe tory.. Czy aby na pewno? Jak do tej pory a walczy już z tym od ponad 2 miesięcy mam wrażenie, że jest coraz gorzej a nie lepiej. Łapiduchy mają przekonanie do farmakologii ale ona coś długo nie chce zadziałać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zero efektow na citalu?

czules sie dalej źle??

 

ja akurat biore citalopram od 9 stycznia,tylko ze big dawke.

troche poprawy jest,nie mam ataków juz,mniej sie denerwuje,ale lęki zostaly.

nastrój tez sie troche poprawil,ale dalej czegoś brakuje...

poczucia szczescia :(

 

-- 11 lut 2014, 22:35 --

 

Aaa i na co bierzesz?nerwica lękowa?troche natrętnych myśli?deprecha?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na citalu zero efektów ale może za krótko brałem i zbyt mała dawka. Ale sertralina powinna być lepsza, bo wykazuje też działania przeciwlękowe a takie stany pojawiają się u mnie nagminnie. Poczekam do następnej wizyty jeśli będzie trzeba pewnie trzeba będzie jeszcze zwiększyć na 150mg. Pożyjemy, zobaczymy :) Chociaż takie życie sprawia jednak mały delikatnie mówiąc dyskomfort :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej :) mogę powiedzieć tyle, że po 2 miesiącach to raczej poprawy nie zauważysz. sama myślałam po takim okresie, że to wszystko jest bez sensu. poza tym dobranie leków też może trwać miesiącami... ja po pół roku leczenia i terapii czasem w to wszystko wątpię, ale staram się pozytywnie myśleć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×