Skocz do zawartości
Nerwica.com

hej :)


joanka.

Rekomendowane odpowiedzi

dzień dobry wszystkim :) jestem asia, mam (prawie) 19 lat i mieszkam w krakowie. pomyślałam, że dołączę na to forum, ponieważ uwielbiam pomagać i jeśli udałoby mi się chociaż chwilowo poprawić komuś samopoczucie, byłabym szczęśliwa :) oprócz tego za 3 miesiące matura i nie chcę znów być hospitalizowana, więc wierzę, że sama znajdę tu wsparcie, które zmotywuje mnie do działania. nie wiem, czy kogoś to interesuje, ale zostałam zdiagnozowana z osobowością chwiejną emocjonalnie, ale jakiego typu, to słyszałam obie wersje naprzemiennie. oprócz tego towarzyszą mi zaburzenia adaptacyjne i depresyjno-lękowe. jednak nie przywiązuję dużej wagi do diagnoz. leczę się terapeutycznie i farmakologicznie od sierpnia 2013 i wiem, że jeszcze długa droga przede mną i mam nadzieję, że osoby o dłuższym 'stażu' będą mogły mi pomóc w chwilach zwątpienia, abym nie zrezygnowała ani z terapii, ani z leków :)

mam nadzieję, że czujecie się dziś dobrze. ściskam was wszystkich :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

jeśli udałoby mi się chociaż chwilowo poprawić komuś samopoczucie, byłabym szczęśliwa :)

 

ściemniasz czy naprawdę z ciebie taka dobra duszyczka?

 

Pytanie nr 2. Czym się interesujesz, pasja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

jeśli udałoby mi się chociaż chwilowo poprawić komuś samopoczucie, byłabym szczęśliwa :)

 

ściemniasz czy naprawdę z ciebie taka dobra duszyczka?

 

Może lubi pomagać :smile: Jeszcze są tacy ludzie wbrew pozorom ;)

Prospołeczna altruistka z empatią. Ciekawe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ściemniasz czy naprawdę z ciebie taka dobra duszyczka?

 

Pytanie nr 2. Czym się interesujesz, pasja?

 

 

dzięki za taką ocenę.

tak, lubię pomagać, co kompletnie przeczy temu, że ludzi z reguły nie znoszę, delikatnie mówiąc. jednak kiedy widzę człowieka w potrzebie, moje nastawienie totalnie się zmienia i czuję, że moim obowiązkiem jest wspieranie tej osoby.

nie mam jakichś szczególnych zainteresowań. uwielbiam muzykę, filmy, sztukę. oprócz tego strasznie lubię uczyć się biologii. często rysuję, maluję, gram na gitarze. ogólnie jestem nudna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ściemniasz czy naprawdę z ciebie taka dobra duszyczka?

 

Pytanie nr 2. Czym się interesujesz, pasja?

 

 

dzięki za taką ocenę.

tak, lubię pomagać, co kompletnie przeczy temu, że ludzi z reguły nie znoszę, delikatnie mówiąc. jednak kiedy widzę człowieka w potrzebie, moje nastawienie totalnie się zmienia i czuję, że moim obowiązkiem jest wspieranie tej osoby.

nie mam jakichś szczególnych zainteresowań. uwielbiam muzykę, filmy, sztukę. oprócz tego strasznie lubię uczyć się biologii. często rysuję, maluję, gram na gitarze. ogólnie jestem nudna.

 

Nudna rzeka potrafi mieć pociągający nurt. :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×