Skocz do zawartości
Nerwica.com

Moce Nadprzyrodzone-paranorlane doświadczenia pogadajmy...


nynu28

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem tu znana z przebywania na forum , założyłam ten temat gdyż bardzo mnie interesuje ,chętnie nawiążę kontakt z osobami które przeżyły coś niesamowitego ...bo ja przezywam cały czas ...prowadzę nawet swój blog na f...proszę sobie poczytać ...

 

...opisze co nieco...ja swego czasu bardzo się pochorowałam szukałam wszędzie ratunku trafiłam do uzdrowiciela ale po paru sesjach nie widziałam poprawy, on mówił że potrzeba czasu po pewnym czasie zaczęło coś się dziać w moim życiu zaczęłam widzieć różne dziwne rzeczy ,czuć i słyszeć nawet sny są trwałe jakby prawdziwe realne ,zawsze pamiętam o czym śnię, są świadome bo w śnie wiem że śnię takie dziwne ?! czasami jakbym wpadała w jakiś trans i jakbym opuszczała własne ciało , miewam ostatnio sny które zaczynam rozumieć ...mam wyostrzony słuch a szczególnie wzrok...często sią mi się duchy ...zaczęłam dostrzegać jakby aurę , 3krotnie czułam dotyk myślę że ducha ..moje życie zmieniło się nie do poznania .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

50zł ;) a sesja trwała o.k 30-40min 2 razy w m-c napisze a raczej wkleję moje posty z f...do poczytania :)

 

Wychodzenie z ciała ?...forma dość przerażająca ale z drugiej strony zaciekawienie człowieka ...wielokrotnie tego doświadczam ,kiedyś doświadczyłam tak bardzo że karetka przyjechała do mnie , płakałam czułam że odchodzę ...teraz rozumiem ludzi którzy przed śmiercią godzą się żegnają z bliskimi czy wrogami ...wiem co to znaczy wyjść jakie temu towarzyszą objawy -dreszcze wibracje płytki oddech który zanika ,nie czujesz swojego ciała ,widzisz je jakby nie było twoje czujesz je już jakby obok i nie możesz poruszyć ciałem ,czujesz że to koniec, wieżę w życie poza ciałem że ciało zostaje po śmierci a dusza wychodzi ...

 

Dotyk...Ducha?... od niedawna czuje coś dziwnego coś co przypomina mi dotyk człowieka choć jak się obrócę nie kogo za mnie nie ma! ostatnio podczas obiadu wystraszyłam się dwu krotnie bo ktoś mnie dotyka czy się ociera o moje plecy ,podczas kąpieli znowu to samo...a dzisiejszej nocy drzwi same się otworzyły jakby ktoś przechodził z pokoju do pokoju ...czy ktoś doświadcza coś podobnego ?

 

Energia ...Energia jest w nas-obok nas...wystarczy tylko dojrzeć jej jako np; Aury , często coś podobnego widzę ,czuje też energię która wkrada się mi do ręki dotyka mnie , czy to nie dziwne !?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobnie interesowałem się tym co niezwykłe, licząc że może to odmienić moje szare życie. Po wylądowaniu na oddziale zamkniętym z diagnozą ciężkiej psychozy zmieniłem nastawienie i moim marzeniem jest żyć normalnie. Dzięki lekom się to udaje, omijam również w sieci różne miejsca typu "mistyczne" blogi czy paranormalne portale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×